Edyta Pazura

i

Autor: Edyta Pazura/Instagram Edyta Pazura

Mocne słowa

Edyta Pazura szczerze o pracy w telewizji! "Niewyparzony jęzor!"

2023-03-20 10:13

Kto by się tego spodziewał po uroczej żonie Cezarego Pazury?! Edyta Pazura szczerze o dosadnie odpowiedziała zachwyconym fanom, którzy namawiali ją gorąco na zostanie prezenterką telewizji śniadaniowej. Żona gwiazdora uważa, że jest jeden powód, przez który nigdy nie mogłaby wykonywać takiej pracy.

Namawiali Edytę Pazurę, by prowadziła program śniadaniowy. Jej odpowiedź zaskoczyła wszystkich

Toż to szok! Edyta Pazura pokazała się swoim fanom z zupełnie nowej strony. A wszystko zaczęło się bardzo niewinnie. Żona Cezarego Pazury tydzień temu wystąpiła w "Dzień Dobry TVN". U boku Lary Gessler oraz Michała Będźmirowskiego celebrytka opowiadała o tym, jak to jest być mamą. Jak pamiętamy, sama na trójkę dzieci. Fan Edyty Pazury byli zachwyceni jej występem! Niektórzy zaczęli ją namawiać do tego, by sama zaczęła pracować jako prezenterka telewizji śniadaniowej. Podczas sesji pytań i odpowiedzi na Instagramie jedna z fanek napisała: "Pani Edyto, super. Powinna pani prowadzić DDTVN". Co odparowała jej żona aktora?

Edyta Pazura zostanie prezenterką? "Za mój cięty jęzor zostałabym wywalona po jednym dniu"

Jak się okazuje, o dziwo Edyta Pazura w przeciwieństwie do wielu innych celebrytek wcale nie aspiruje do roli prezenterki śniadaniówki. Żona gwiazdora uważa, że jest jeden powód, przez który nigdy nie mogłaby wykonywać takiej pracy. "Nigdy w życiu. Za mój cięty jęzor zostałabym wywalona po jednym dniu" - wypaliła Edyta Pazura. Kto by pomyślał, że taki z niej ananas?! Edyta Pazura i Cezary Pazura poznali się w pociągu w 2007 roku. W tym roku będą obchodzić już 14. rocznicę ślubu. Mają trójkę dzieci.

Sonda
Cezary Pazura jest dobrym aktorem?

QUIZ. Cezary Pazura skończył 60 lat. Dopasujesz cytaty z jego postaci do filmów? Musisz je znać!

Pytanie 1 z 10
Z jakiego filmu pochodzą słowa, które wypowiada bohater Pazury: "Chodzi mi o ten sweter, co go masz na sobie - za*ebałeś go z pomocy dla powodzian"?
Prawdziwy kiler nie boi się szczepienia. Cezary Pazura w nowym spocie
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany