Elżbieta Romanowska - więcej ciałka do kochania

i

Autor: AKPA

Obrzydliwe

Wymiotować się chce! Elżbieta Romanowska w pociągu natknęła się na ludzki kał?! Fuj!

2023-09-07 11:41

Elżbieta Romanowska nie będzie dobrze wspominać podróży pociągiem. To musiał być prawdziwy koszmar. Aktorka i prowadząca program "Nasz nowy dom" opowiedziała ze szczegółami, co jej się przytrafiło. Historia jest wyjątkowo obrzydliwa. Aż chce się wymiotować. Wygląda bowiem na to, że Elżbieta Romanowska w pociągu natknęła się na ludzki kał. Jak doszło do tego obleśnego zdarzenia?

Elżbieta Romanowska chyba na dobre zrazi się do PKP i podróży pociągiem. Prowadząca program "Nasz nowy dom" w Polsacie wybrała się w podróż z Wrocławia do Warszawy. XX wiek, dwa wielkie miasta... - wydawało się, że Elżbieta Romanowska w komfortowych warunkach dotrze do stolicy. - Podróż z Wrocławia do Warszawy ponad pięć godzin. Zablokowane toalety plus opóźnienie godzina i 45 minut. (...) PKP Intercity naprawdę wygrywacie w rankingu na największe pomyłki roku. Ludzie wkurzeni, zupełnie inny pociąg podstawiony, miejsca się nie zgadzają. Obsługa nie chce rozmawiać i odpowiadać na pytania, bo co ona może, ale dojechaliśmy. Jej! - piekliła się prowadząca "Nasz nowy dom". To jednak nic. Wygląda na to, że Elżbieta Romanowska w trakcie podróży pociągiem natknęła się na ludziki kał, i to nie w toalecie. Przy okazji zebrało jej się na wspomnienia w stylu "kiedyś to było czasy, a dziś nie ma czasów'.

Pod tekstem prezentujemy galerię z Elżbietą Romanowską i jej narzeczonym

Nie przegap: Dowbor nie będzie zadowolona, gdy to przeczyta. Ekipa "Nasz nowy dom" i widzowie tak ocenili Romanowską

Pociągiem pokonywało się ją (trasę Wrocław - Warszawa - red.) w ponad trzy godziny. Było tych pendolino chyba z pięć. Teraz jest raptem jedno. Jedno w stronę Wrocławia i jedno chyba w stronę Warszawy, a tak to wszystkie pociągi jadą cztery godziny i więcej. I tak myślę sobie, że no chyba w złą stronę zmierza to wszystko. Jak mówiłam, u nas w pociągu zablokowane były wszystkie toalety, ale ktoś jednak postanowił skorzystać i załatwił się przed - informowała Elżbieta Romanowska. 

Quiz. Prawdziwe nazwiska gwiazd

Pytanie 1 z 16
Jerzy Połomski to pseudonim artystyczny:
Katarzyna Dowbor po 10 latach żegna się z programem "Nasz nowy dom"