Ewa Drzyzga i Agnieszka Woźniak-Starak, DDTVN

i

Autor: AKPA Ewa Drzyzga i Agnieszka Woźniak-Starak, DDTVN

Widzowie DDTVN zobaczyli Ewę Drzyzgę i aż ich zatkało. "Wyglądała koszmarnie, nie dało się na to patrzeć"!

2021-01-20 14:54

Od kilku miesięcy Ewa Drzyzga i Agnieszka Woźniak-Starak tworzą duet w programie śniadaniowym DDTVN. Szczególną uwagę widzów przykuła jednak ostatnio pierwsza z nich i to bynajmniej nie w pozytywnym aspekcie. Drzyzdze ostro się oberwało, internauci twierdzą, że "wyglądała koszmarnie" i "nie dało się na to patrzeć". Zdjęcie trafiło do sieci.

Jeden z odcinków DDTVN poruszył widzów tak bardzo, że w sieci wylała się lawina negatywnych komentarzy. Agnieszka Woźniak-Starak prezentowała się doskonale, jednak Ewa Drzyzga nie wyglądała już tak dobrze, jak jej koleżanka. DDTVN na swoim profilu na Instagramie dodało zdjęcie przedstawiające prowadzące, a ono rozpętało burzę. Widzowie byli zdezorientowani tym, jak wyglądała Ewa Drzyzga. Wielu też otwarcie ją skrytykowało, a w swoich słowach nie byli dla niej łaskawi.

Ewa Drzyzga ostro oberwała za strój. Trudno uwierzyć, że tak ubrała się do DDTVN

Ewa Drzyzga, która do tej pory zachwycała wielu swoją elegancją i poczuciem stylu, wprawiła wielu widzów w mocne zaskoczenie jedną z ostatnich stylizacji. Prezenterka pojawiła się w studio DDTVN w białej luźnej koszuli, którą połączyła z czarnym bezrękawnikiem i szerokimi, czarnymi spodniami. Całość sprawiała wizualnie wrażenie, że Ewa Drzyzga ma na sobie sutannę. Wielu zaczęło się zastanawiać, o co chodzi, a inni nie kryli swojego zniesmaczenia jej stylizacją. Twierdzą, że wyglądała koszmarnie i nie dało się na nią patrzeć.

NIE PRZEGAP: Maryla Rodowicz w żałobie. Dotarły do niej wiadomości o śmierci bardzo ważnej dla niej osoby

- Pani Ewa wygląda dziś jakby po kolędzie miała chodzić! 

 - Co wy zrobiliście z pani Ewy? Ten ubiór był koszmarny, nie dało się na to patrzeć. Jak taka telewizja jak wasza mogła pozwolić żeby pani Ewa to coś ubrała, "strzał w kolano"!

- Ajjjjjjjj ktos Pani Ewie zrobil krzywde ta dzisiejsza stylizacją.

- Zdejmijcie Pani Ewie ten strój księdza. Szok! - pisali w komentarzach zniesmaczeni widzowie. 

Zdjęcie stylizacji Drzyzgi zobaczycie niżej. Jak oceniacie jej nowy look?

NIE PRZEGAP: Córka Pawła Królikowskiego unika mediów, dziś ma 22 lata i wygląda zupełnie inaczej! Wiemy, co teraz robi i mamy jej zdjęcia!

NIE PRZEGAP: Michałowi Wiśniewskiemu opadnie szczęka! Porzucona Dominika Tajner właśnie przekazała radosną nowinę!

Ewa Drzyzga wdała się w romans z gwiazdorem DDTVN! Dopiero teraz wydały się sensacyjne informacje
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany