Ewa Minge maluje obrazy

i

Autor: instagram Ewa Minge maluje obrazy

Ma głowę do interesów

Ewa Minge sprzedała to za 40 tys.zł. Klient był zachwycony

2023-06-22 20:58

Ewa Minge (56 l.) to kobieta wielu talentów. Światowej sławy projektantka od kilku lat zaskakuje wszystkich niezwykłym talentem malarskim i rzeźbiarskim. Jak dowiedział się "Super Express", jej ostatnie dzieło sprzedało się za ogromną kwotę. Poznajcie szczegóły.

Ewa Minge projektuje ubrania, torebki, buty, biżuterię, meble, a od niedawna dzieli się z fanami kolejnym swoim talentem. Mało kto wie, że artystka maluje obrazy oraz pasjonuje się rzeźbiarstwem. Ostatnio gwiazda miała swój kolejny wernisaż. Jej obrazy można było podziwiać podczas otwarcia Atelier Quantum, miejsca, które zostało stworzone przez czołowego polskiego surrealistę Jarosława Kukowskiego. Ma być nie tylko pracownią twórcy, ale także miejscem spotkań ludzi sztuki oraz ekskluzywnych, kameralnych wernisaży. Na pierwszy ogień poszła właśnie Ewa Minge. Jej malarstwo gestu i emocji zrobiło duże wrażenie na gościach, wśród których było kilku znanych kolekcjonerów sztuki.

ZOBACZ: Ewa Minge wycięła sobie powieki. Mamy drastyczne zdjęcie zaraz po operacji. Efekt powala

- Jest to wyjątkowa pracownia artystyczna oraz miejsce spotkań ludzi sztuki. Miałam zaszczyt być uczestnikiem tego wydarzenia, na które przyjechało wielu znanych kolekcjonerów z całej Polski oraz miłośników sztuki. Byłam nie tylko ciałem. Moje dzieła były tematem wieczoru. Miałam przyjemność opowiadać o swoim malarstwie - wyznała Minge.

Jak dowiedział się "Super Express", jeden z obrazów artystki został sprzedany za 40 tys. zł.

Zobacz galerię z obrazami artystki.

Ewa Minge wbiła sobie w twarz 46 igieł. Mocne nagranie z zabiegu | Gwiazdy bez maski
Sonda
Podobają Ci się projekty Ewy Minge?