Ewa Wachowicz. Świąteczny stół powinien łączyć

i

Autor: Materiały prasowe Polsatu

Nowe informacje

Ewa Wachowicz nagle zniknęła z Polsatu, a chwilę później dyrektorem został Edward Miszczak. Czy to koniec programu "Ewa gotuje"?

2023-07-05 13:57

Ewa Wachowicz (53 l.) od 2007 roku prowadzi w Polsacie program "Ewa gotuje". Pod koniec ubiegłego roku stacja nieoczekiwanie zakończyła jego emisję. Zbiegło się to z informacjami, że Edward Miszczak (68 l.) przechodzi z TVN, by zastąpić Ninę Terentiew. Co dalej z programem "Ewa gotuje"? Kiedy nowe odcinki?

Ewa Wachowicz zniknęła z Polsatu. Co dalej z jej programem?

W swoim programie "Ewa gotuje", Ewa Wachowicz prezentowała przepisy na różne dania. Do tej pory był on pokazywany w sobotnie poranki. W okresie zimowym stacja powtarzała stare odcinki. Niespodziewanie, w ubiegłym roku zakończono jego emisję w grudniu specjalnymi świątecznymi odcinkami. Zbiegło się to z informacjami, że Edward Miszczak przechodzi do Polsatu. Oficjalnie nowe stanowisko objął w połowie stycznia 2023 roku. Odkąd został szefem, pracę straciło wiele gwiazd, takich jak Katarzyna Dowbor, Katarzyna Skrzynecka i Piotr Gąsowski.

Na szczęście Ewa Wachowicz nie znalazła się wśród nich. Wiosną jej program wrócił do ramówki, a najnowsze zdjęcia zamieszczone przez restauratorkę wskazują, że jesienią ponownie zobaczymy ją na ekranie.

"Komu czeresienkę? To moje ulubione owoce! A Wasze? Kilka kadrów z planu spotu do ramówki jesiennej @polsatofficial #polsatjesień2023" - napisała przy zdjęciu z planu.

Cieszycie się, że Ewa Wachowicz nie podzieliła losu zwolnionych gwiazd?

Anna Cieślak o małżeństwie z Edwardem Miszczakiem: Edward jest pięknym człowiekiem, którego kocham
Sonda
Czy oglądasz program "Ewa gotuje"?