Ewa Wencel i Bogusław Linda mieli romans

i

Autor: AKPA Ewa Wencel i Bogusław Linda mieli romans

Mąż nakrył ją w łóżku z Bogusławem Lindą. Aktor tak szybko zwiewał, że nie założył nawet spodni!

2022-04-12 17:38

Ewa Wencel (66 l.) i Bogusław Linda (69 l.) mieli romans. Mąż aktorki nakrył ich, gdy uprawiali seks w jego łóżku. Erwin Wencel dopiero po latach wyjawił całą prawdę o szokujących wydarzeniach, które zniszczyły jego małżeństwo. Za jednym zamachem stracił i żonę, i przyjaciela. A Linda zwiewał przed nim tak szybko, że nie zdążył nawet założyć spodni... Poznajcie szczegóły.

Erwin Wencel przez lata nosił w sercu ogromną zadrę w stosunku do byłej żony i najlepszego przyjaciela. Mężczyzna przez niemal 25 lat był agentem Bogusława Lindy, jest także ojcem chrzestnym jego córki. Wielu plotkowało, że ich nagła rozłąka spowodowana jest romansem Erwina z żoną aktora, Lidią Popiel.

Prawda okazała się jednak zupełnie inna. Wencel otworzył się po latach w rozmowie z SE24.TV. Mężczyzna tłumaczył, że bardzo długo unikał odpowiedzi na trudne pytania o nagły koniec przyjaźni z aktorem. Z wyjawieniem prawdy czekał, aż jego syn i córka Lindy będą już dorośli. Pan Erwin tłumaczył, że po jednym z bankietów, które odbywały się w jego domu, użyczył przyjacielowi miejsca do spania na łóżku w swoim gabinecie. Tym bardziej chciał go zatrzymać w domu, że Linda miał zwyczaj przynosić na bankiety pistolet. Po kilku głębszych otwierał okno i strzelał w przestrzeń.

- Po jakimś czasie się przebudziłem i chciałem sprawdzić, czy Boguś nie czmychnął z tym pistoletem. Delikatnie podszedłem więc do drzwi, uchyliłem je i wtedy zobaczyłem, jak moja naga żona Ewa Wencel kocha się z Bogusiem nagim w moim łóżku - wyznał pan Erwin. 

Akcja potoczyła się bardzo szybko, Bogusław Linda uciekał w popłochu przed swoim przyjacielem.

- Uciekł przez taras, ale zostawiając spodnie i pod poduszką swój pistolet. I przez płot uciekł do domu. Małżeństwo moje się przez to rozleciało. Przyjaźń się skończyła - powiedział ze smutkiem.

Erwin i Ewa Wencelowie rozwiedli się w 2007 roku. Do dziś ani ona, ani Bogusław Linda nie chcą komentować w mediach swojej wspólnej, feralnej nocy. 

Sonda
Czy wypada zdradzać intymne szczegóły związku po rozwodzie?
TOP 5 tekstów Bogusława Lindy
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE