Ewelina Lisowska ma nowego chłopaka. To znany rajdowiec [ZDJĘCIA]

2018-09-20 15:14
Ewelina Lisowska
Autor: WBF Ewelina Lisowska

Piosenkarka Ewelina Lisowska (27 l.) pochwaliła się nową miłością. Była uczestniczka "Mam talent" i "X-Factor" spotyka się z Alexem Ilczukiem (31 l.), kierowcą wyścigowym, który długie lata spędził w Stanach Zjednoczonych.

Ewelina Lisowska do niedawna nie miała szczęścia w miłości. Głośno zakończyła się jej związek z Bartoszem Śniadeckim (37 l.), pianistą znanym z zespołu Afromental. Media plotkarskie rozpisywały się wówczas o jego rzekomym romansie z transseksualistką Rafalalą.  Teraz wygląda na to, że piosenkarka w końcu odnalazła szczęście u boku przystojnego rajdowca. Lisowska pochwaliła się na Instagramie zdjęciem z Aleksandrem Ilczukiem. On sam także ma kilka zdjęć z Eweliną. Parze życzymy wszystkiego najlepszego!

Wyświetl ten post na Instagramie.
🖤 było warto! Post udostępniony przez Ewelina Lisowska (@ewelinalisowskaofficial)
Wyświetl ten post na Instagramie.
Locked in. #wroclaw #poland #polska #bridge #river #lock #night Post udostępniony przez Alex Ilczuk (@ailczuk)
Wyświetl ten post na Instagramie.
🤭🤩🔝❤️ Post udostępniony przez Ewelina Lisowska (@ewelinalisowskaofficial)
Wyświetl ten post na Instagramie.
Z ziomem w trasie. #night #drive #trip #poland #polska #little #bear #teddybear #Ted #dwametry #volvo #highway Post udostępniony przez Alex Ilczuk (@ailczuk)
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE