Anita Sokołowska chodzi o kulach! Co się stało znanej aktorce?!

i

Autor: akpa Anita Sokołowska chodzi o kulach! Co się stało znanej aktorce?!

Gwiazda "Przyjaciółek" już tak nie wygląda

Fenomenalna zmiana u Anity Sokołowskiej. Ostre cięcie z rockowym pazurem. Internauci: "Wow! Trochę kobieta KOT"

2023-06-05 14:53

Anita Sokołowska nie zwykła eksperymentować z wizerunkiem. Przyzwyczaiła fanów do tego, że nosi półdługie włosy w kasztanowym odcieniu, które nosiła od lat. Tym bardziej zaskakuje nagła metamorfoza aktorki, która tym razem mocno odeszła od klasyki, ciemniejszy odcień i zawadiackie cięcie bardzo jej pasują - odejmują jej lat, a dodają pazura. Internauci nie kryli zachwytu. Jeden z nich skomentował: "Wow! Wow!! Trochę kobieta KOT"

Anitę Sokołowską to aktorka najbardziej znana z roli trochę szalonej i nieokiełznanej dyrektorki banku z serialu ""Przyjaciółki". Wcześniej była gwiazdą "Na dobre i na złe", występowała też w filmach, między innymi "Kochaj mnie, kochaj!", "testosteron" czy "Jak poślubić milionera". Aktorka dotychczas nie eksperymentowała specjalnie z wizerunkiem. przyzwyczaiła widzów do tego, że nosiła długie lub półdługie włosy, w różnych odcieniach brązu, czasem "zaszalała" z lekkim odcienie rudości. Potem dość radykalnie skróciła włosy, ale pozostała przy prostym cieczy do ramion. Tym razem zaskoczyła radykalną zmianą.

Anita Sokołowska odwiedziła fryzjerkę: "Zostawiłam u niej z 2 kg włosów…"

Co zmieniła Sokołowska w swojej fryzurze. Wiele, ale trzeba przyznać, że to bardzo udana metamorfoza. Aktorka ma znacznie krótsze włosy z wyraźnie zaznaczoną grzywką. W cięciu zastosowano cieniowanie, dzięki czemu włosy wyglądają, jak "czesane wiatrem". Do tego fryzjerka zastosowała inny odcień włosów - ciemniejszy o chłodniejszy, od dotychczasowego. Nowa fryzura dodała aktorce rockowego pazura, co najwyraźniej bardzo spodobało się fanom. Pod postem prezentującym wynik metamorfozy posypały się komplementy. Internauci piszą, że celebrytka wygląda pięknie, zjawiskowo, "niesamowicie pięknie, a nawet sexy". Nam najbardziej spodobał się oryginalny komentarz, porównujący gwiazdę do kobiety-kota. 

Zobacz galerię: Laura Breszka wygryzła Anitę Sokołowską z "Przyjaciółek"?! Znamy prawdę

Przyjaciółki 21 sezon ZWIASTUN. Ślub Patrycji i Wiktora z komplikacjami. Zuza w ciąży?
Sonda
Oglądasz serial "Przyjaciółki"?