Filip Chajzer porwał nową ukochaną w romantyczną podróż na Dominikanę. Zrobiło się poważnie? Internauci komentują

i

Autor: Instagram/Filip Chajzer

Był cały rozanielony!

Filip Chajzer porwał nową ukochaną w romantyczną podróż na Dominikanę. Zrobiło się poważnie? Internauci komentują

2022-11-15 7:30

Filip Chajzer (37 l.) nie może narzekać na nudę w życiu uczuciowym. Kiedy ledwo ucichły plotki o romansie prezentera, przez który rozstał się z matką swojego synka Aleksandra, Małgorzatą Walczak, jak grom z jasnego nieba nadeszły informacje o tajemniczej, 25-letniej blond piękności... Para, pomimo krótkiego stażu - poznali się przez internet - zdążyła już ze sobą zamieszkać, a nawet założyć wspólne konto na Instagramie dla swoich pupili. Jakby tego było mało, teraz udali się na romantyczny wypad na egzotyczną Dominikanę. Czy to nie zbyt szybko? Internauci zwrócili uwagę na pewien szczegół.

Nowa relacja Filipa Chajzera rozkwita! Zakochani wybrali się na romantyczny wypad na Dominikanę. Internauci byli kąśliwi! "Co Pan zrobił z włosami?!"

Filip Chajzer ma za sobą dosyć burzliwy rok. Prezenter niedawno rozstał się z matką swojego drugiego syna, Aleksandra, producentką telewizyjną, Małgorzatą Walczak. Przyczyną rozstania i spowodowaną tym przeprowadzką dziennikarza z luksusowej posiadłości w Konstancinie-Jeziorna, na warszawską Ochotę, był romans Filipa Chajzera z projektantką. Tej relacji nie dane było jednak przetrwać nawet do końca wakacji.

Jeśli jednak myślicie, że Filip Chajzer wciąż opłakuje minione związki, możecie być zaskoczeni. Prezenter już poznał kolejną wybrankę serca, którą jest tym razem tajemnicza, 25-letnia blond piękność. Parę, która miała poznać się w sieci, połączyła m.in. słabość do czworonożnych pupili. Rollo Lagotto, o którego śmiałej ucieczce z przydomowego garażu prezentera słyszała ostatnio cała Polska, doczekał się więc nowego przyjaciela podobnie, jak jego właściciel. Niejaka Julia miała już nawet zamieszkać razem z Filipem Chajzerem!

Choć wielu złośliwie komentowało tempo rozwoju wypadków w życiu uczuciowym prowadzącego DDTVN, jako nieco zbyt gwałtowne, Filip Chajzer zdaje się niewiele robić sobie z takich komentarzy. Ostatnio swoją nową partnerkę zabrał na koncert Beaty Kozidrak, a teraz porwał ją w romantyczną podróż na Dominikanę. Co na to fani niesfornego Filipa?

Większość mimo wszystko życzyła dziennikarzowi szczęścia, wstrzymując się od docinków na temat jego nowej relacji. Nie obyło się za to bez kąśliwych komentarzy na temat... nowej fryzury Filipa Chajzera. Dziennikarz ostatnio przefarbował się na jasny blond - efekty metamorfozy nie przypadły jednak internautom do gustu.

Te blond włosy to jakiś przegrany zakład? ? - dowcipkowali.

Filip co ty masz na głowie ? aż tak osiwiałeś? ?? - dopytywali inni. Byli jednak i tacy, którzy komplementowali blond odsłonę Filipa Chajzera. 

Filip wyglądasz rewelacyjnie ☀️? - chwaliła jedna z fanek. A Wy co sądzicie o nowej fryzurze prezentera?

Sonda
Czy kibicujesz nowej relacji Filipa Chajzera?
Tak Edyta Górniak świętuje 50. urodziny. Imprezy nie będzie!