TYLKO U NAS!

Tak Edyta Górniak świętuje 50-tkę! Wielka niespodzianka dla gwiazdy. Mamy zdjęcia!

2022-11-14 19:00

Edyta Górniak celebruje swoje 50-te urodziny. Diwa zrezygnowała jednak z hucznej imprezy na swoją cześć. Zamiast tego chciała spędzić ten dzień w dresie i popijać w łóżku szampana. - Najbardziej cieszę z utulenia i naleśników – mówi nam. Kilka godzin spędziła jednak na planie programu "Jaka to melodia?", gdzie uczczono jej urodziny. Zobaczcie zdjęcia!

Tak naprawdę swoją 50-tkę Edyta Górniak świętuje już od kilku miesięcy, kiedy to w prezencie urodzinowym dla samej siebie wyruszyła w długą podróż. Najpierw spędziła trzy miesiące w Tajlandii, z której to udała się do Dubaju, gdzie bawiła przez kolejny miesiąc. Do Polski wróciła specjalnie dla galę 70-lecia TVP. Traf chciał, że akurat na następny dzień, czyli poniedziałek, przypadły jej urodziny. I choć tego dnia Edyta miała nagrania show „Jaka to melodia?”, do południa mogła świętować w… łóżku.

- Chcę być w dresie, mieć kapcie, szampana. Najbardziej cieszę z utulenia, z naleśników i z szampana w łóżku – wyznała nam diwa na kilka godzin przed swoimi urodzinami.

Gdyby już miała robić imprezę, na pewno nie chciałaby urządzać swoich urodzin tak jak Justyna Steczkowska (50 l.) na scenie w Opolu.

- Wolałabym docenić tych, z którymi pracuję, niż mieć oklaski dla siebie – powiedziała. - I zrobiłabym to, żeby powiedzieć przyjaciołom: "Pięćdziesiątka? Ludzie! Jak to się stało, kiedy i którędy, ja się pytam?!". Dobrze, że czas się trzyma wszystkich, a nie tylko mnie – śmieje się Edyta.

Popołudnie dnia swoich urodzin Edyta Górniak spędziła w studiu programu "Jaka to melodia?", a ekipa muzycznego show sprawiła jej wielką niespodziankę - w czasie nagrań na scenę wjechał tort ze świeczkami oraz bukiety kwiatów. "100 lat" dla diwy zaśpiewał jej sam Rafał Brzozowski. Edyta Górniak nie kryła swojego zaskoczenia i wzruszenia. Przed budynkiem TVP na Edytę czekał zaś tłum fanów, który jak zawsze obdarował ją prezentami i mnóstwem pięknych słów.

Zobaczcie w naszej galerii, jak wyglądały urodziny Edyty Górniak:

Tak Edyta Górniak świętuje 50. urodziny. Imprezy nie będzie!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany