Edyta Górniak

i

Autor: instagram(2)

Diwa zaszlała

Edyta Górniak nagle zniknęła z kraju! Sprawiła sobie kosztowny prezent na urodziny

2022-10-06 13:10

Wielkimi krokami zbliżają się 50. urodziny Edyty Górniak. Piosenkarka, która od kilku lat nie podróżowała po świecie, bardzo się za tym stęskniła. Postanowiła więc sprawić sobie samej wyjątkowy prezent. Już kilka miesięcy temu zniknęła z Polski. Poznajcie szczegóły.

Edyta Górniak od zawsze kocha podróże. I nie ukrywała, że brakuje jej ich, gdy przez ostatnie miesiące wyjazdy do innych krajów były mocno ograniczane lub wręcz zakazywane. Z okazji zbliżających się, krągłych urodzin Edyta postanowiła dać sobie samej najpiękniejszy prezent - czas dla samej siebie i aż kilkumiesięczną podróż życia.

Diwa jeszcze w lipcu spakowała walizki i wyruszyła w świat - najpierw do ukochanej Tajlandii, gdzie, jak pisaliśmy, zapisała się do szkoły jogi. ZOBACZ: Edyta Górniak została studentką! Nie uwierzycie, czego się uczy. Będzie leczyć ludzi?

A już dziś Edyta Górniak pozdrawia swoich fanów z bajecznego Dubaju, który odwiedziła po raz pierwszy w życiu.

"Sprawiłam sobie najpiękniejszy, bo ulubiony Prezent na moje listopadowe urodziny... Od Lipca jestem w ciągłej podróży, zwiedziłam wiele nadzwyczajnych miejsc i spotkałam kilka wyjątkowych Dusz. Jestem szczęśliwa, zdrowa i wdzięczna, że mogłam doświadczyć tyle piękna po 30 miesiącach niepodróżowania. Szczęśliwa także dlatego, że mogłam podarować sobie wyjątkowy prezent" - napisała Edyta Górniak na swoim Instagramie.

W ostatnich latach Edyta Górniak bardzo intensywnie pracowała, rzadko pozwalając sobie na wyjazdy dłuższe niż tydzień. Dlatego jest tak szczęśliwa, że teraz może podróżować już kolejny miesiąc. W tym celu odwołała lub przełożyła na później realizację kilku zawodowych kontraktów. A że życie, rodzina ani jej partnerzy nigdy jej nie rozpieszczali, postanowiła wreszcie rozpieścić samą siebie. Na taki wyjazd mogła bowiem wydać nawet kilkaset tysięcy złotych.

"Ponad połowę życia oddałam dla Muzyki i ukochanej Publiczności. Oddałam dwie najcenniejsze rzeczy - Czas i Miłość. Myślę, że czasem mogę siebie trochę rozpieścić :))" - napisała gwiazda.

Przypomnijmy, że Edyta Górniak podróżuje po świecie jako szczęśliwa singielka. Fani od razu dostrzegli jej szczęście i wreszcie uśmiechnięte oczy.

"Cudnie widzieć Cię uśmiechniętą i ogromnie cieszę się Twoim szczęściem, Kochana Moja. Bądź bezpieczna i rób wszystko, co raduje Twoje piękne Serce i sprawia, że Dusza śpiewa. Bez wyrzutów sumienia" - napisała w komentarzu jedna z fanek.

"Dałaś nam tyle wzruszeń przez swój głos... teraz daj sobie wiele uwagi i miłości. Podróżuj, doświadczaj i opiekuj się sobą" - skomentowała inna.

Ciekawe, gdzie jeszcze zawita.