Filip Chajzer odchodzi z TVN? Znamy prawdę, dziennikarz skomentował doniesienia!

2021-03-15 17:01
Filip Chajzer odchodzi z TVN? Znamy prawdę, dziennikarz skomentował doniesienia!
Autor: AKPA Filip Chajzer odchodzi z TVN? Znamy prawdę, dziennikarz skomentował doniesienia!

Filip Chajzer skomentował gorące doniesienia ostatnich dni. W mediach pojawiły się plotki, że Chajzer ma odejść z "Dzień Dobry TVN", a na jego miejsce stacja ma zatrudnić Marzenę Rogalską. Znamy prawdę o odejściu Filipa Chajzera z telewizji. Dziennikarz skomentował te doniesienia!

Filip Chajzer odchodzi z TVN? To pytanie od kilku dni nurtuje wszystkich fanów prowadzącego "Dzień Dobry TVN". W sieci krążą plotki, że telewizyjny partner Małgorzaty Ohme zostanie zwolniony lub zwyczajnie odejdzie ze słynnej stacji. Miałaby go zastąpić Marzena Rogalska, która po 12 latach rozstała się z Telewizją Polską. Była już prowadząca "Pytanie na Śniadanie" ma omawiać warunki współpracy z nową stacją, chodzi o TVN? Tego pewnie dowiemy się w najbliższym czasie.

Filip Chajzer odchodzi z TVN? Jest komentarz prezentera

Póki co trwa zagorzała dyskusja, czy Filip Chajzer odchodzi z "Dzień Dobry TVN". Dziennikarz, który związany jest z porannym programem od 2011 roku postanowił zabrać głos. Poznaliśmy prawdę na Instagramie, gdzie jeden z internautów zapytał:

ZOBACZ: Padniecie, gdy przeczytacie, co Ida Nowakowska twierdzi o polskich imionach! "Nie chcemy zrobić krzywdy dzidziusiowi"

Filip, mam nadzieję że zostaniesz w d/d TVN i tylko plotką jest jakoby zmiana Waszej pary w tym supperowskim porannym programie? Chajzer odpowiedział krótko i dosadnie ucinając wszelkie spekulacje: - Co do plotki to mogę się tylko życzliwie uśmiechnąć do tych co ją usilnie lansują. Zdradził też, że w tym, iż Marzena Rogalska ma go zastąpić, nie ma "nawet grama prawdy". Co sądzicie?

SPRAWDŹ: Tego nikt się nie spodziewał! Żona Wiśniewskiego dała popalić niemiłej internautce! Takiej jej nie znacie

Groby gwiazd show Polsatu, TVN i TVP. Tu spoczywają uczestnicy Baru, Big Brothera i Pamiętników z wakacji | Niezapomniani
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE