Gąsowski w szale ubliża przejeżdżającemu obok kierowcy! Tak go zbluzgał, że odbiera mowę

i

Autor: Instagram Gąsowski w szale ubliża przejeżdżającemu obok kierowcy! Tak go zbluzgał, że odbiera mowę

Szokujące sceny

Gąsowski w szale ubliża przejeżdżającemu obok kierowcy! Tak go zbluzgał, że odbiera mowę

2023-01-30 11:25

Piotr Gąsowski podróżuje właśnie po Stanach Zjednoczonych w towarzystwie swojego kolegi Macieja. Aktor udostępnia w sieci relacje ze swoich wakacji, a jego ostatnie nagranie odbiło się wyjątkowo szerokim echem w sieci. Auto, którym podróżowali złapało gumę i konieczna była wymiana opony. Nagle z naprzeciwka wyjechał inny samochód, a Piotr Gąsowski ostro go zbluzgał.

Piotr Gąsowski kontynuuje swoją pełną przygód podróż po USA, co skrupulatnie dokumentuje na Instagramie. Tym razem aktor spytał swoich fanów, czy chcieliby zobaczyć incydent z jego udziałem uprzedzając wcześniej, że usłyszą sporo wulgaryzmów. Utworzył nawet ankietę.

- Nie chciałbym, aby ktoś się poczuł urażony, albo żeby nieżyczliwi ludzie lub plotkarskie, "szczekające" portale pisały o "chamskim zachowaniu Gąsowskiego"... Dlatego zrobię ankietę. Czy chcecie to zobaczyć mimo wszystko? To będzie na Waszą odpowiedzialność - ostrzega aktor.

Piotr Gąsowski podzielił się wynikami ankiety - 99% głosujących osób wyraziło chęć obejrzenia wulgarnego filmiku z udziałem aktora. W związku z tym Gąsowski podzielił się nagraniem na Instastory. Widzimy na nim, że auto, którym podróżują złapało gumę. Przyjaciel aktora zabrał się za wymienianie opony. Ich rozkraczone auto stało w dole na zakręcie. Nagle z naprzeciwka wyjechał spory samochód, a siedzący za kierownicą mężczyzna zaczął trąbić na Polaków. Na reakcję Gąsowskiego nie trzeba było długo czekać.

- Ty debilu ty k*rwa, ty idioto p*erdolony. K*rwa mać... ja pierdzielę. Przepraszam państwa, kretyn p*eprzony. Jezus Maria. Widzieliście to na własne oczy, przepraszamy za przekleństwa - krzyczał wzburzony Gąsowski.

Przyjaciele wezwali lokalną pomoc i okazało się, że mają dwa uszkodzone koła, a nie jedno.

- Koło zrobione - jedno i drugie. Poprosiliśmy tutaj, właśnie pokazałem Wam, panów o pomoc. Tu jest jakby no... taki, chyba reklamuje to... ten warsztat... Ale są skuteczni! Jestem najbardziej zdenerwowany nie tym kołem, tylko tym, co widzieliście - przeżywał Gąsowski.

Myślicie, że przeprosiny za przekleństwa wystarczą, by "nieżyczliwi ludzie lub plotkarskie, "szczekające" portale pisały o "chamskim zachowaniu Gąsowskiego"?

Nasi Partnerzy polecają