Gawryluk w sukni ślubnej! Niedawno ogłosiła rozwód, a teraz wychodzi za mąż?

2022-01-21 12:03
Gawryluk w sukni ślubnej! Niedawno ogłosiła rozwód
Autor: Akpa Gawryluk w sukni ślubnej! Niedawno ogłosiła rozwód

Ewa Gawryluk (55 l.) pochwaliła się w sieci zdjęciem w sukni ślubnej! Aktorka wystąpiła w pięknej, zwiewnej kreacji ze spektakularnym trenem. Gwiazda "Pierwszej miłości" wygląda obłędnie w tak romantycznym wydaniu. Fanów zastanawia jednak, czy gwiazda planuje kolejny ślub - w końcu niedawno ogłosiła rozwód.

Ewa Gawryluk pochwaliła się na Instagramie zdjęciem w sukni ślubnej. Piękna aktorka zaprezentowała się w zjawiskowej kreacji stworzonej przez projektanta mody Roberta Czerwika. Widok kobiety w sukni ślubnej dla wielu osób nie jest niczym szczególnym. W tej jednak sytuacji znaczenie ma fakt, że Ewa Gawryluk pod koniec 2021 roku ogłosiła rozwód. Piękna aktorka po 22 latach rozstała się z mężem Waldemarem Błaszczykiem (49 l.). Para unikała mówienia publicznie o swoich uczuciach, a informacja o ich rozstaniu dla wielu osób była ogromnym zaskoczeniem. 

Ewa Gawryluk w sukni ślubnej

Wygląda to, że Ewa Gawryluk nie rozpacza po rozstaniu z mężem. Aktorka pochwaliła się w sieci zdjęciem w sukni ślubnej. - Suknia ślubna od @robertczerwik ❤️ Kobieco, romantycznie, seksownie… - podpisała fotografię Ewa Gawryluk. W komentarzach pojawiło się wiele komplementów. Fani nie szczędzili aktorce miłych słów, jednak pojawiło się także pytanie o kolejny ślub!

Fantastycznie, romantycznie i w pięknym stylu  seksownie jak najbardziej też 😍👍🏻👏👏🔥💗❤💗❤ będziesz żywą reklamą sukni, czy wybierasz się ponownie zaślubić ??🤔 - napisała dociekliwa fanka.

- Czas pokaże😀😀 - odpowiedziała Gawryluk. 

Myślicie, że coś jest na rzeczy? Zobaczcie piękne zdjęcie Ewy Gawryluk!

Zobacz w naszej galerii gorące zdjęcia Ewy Gawryluk!

Sonda
Czy uważasz, że Ewa Gawryluk wygląda na swój wiek?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE