Grażyna Szapołowska na bosaka na ściance! Bez butów do eleganckiej sukni

2021-07-25 15:33
Grażyna Szapołowska na bosaka na ściance!
Autor: AKPA Grażyna Szapołowska na bosaka na ściance!

Grażyna Szapołowska (68 l.) odpoczywa w Juracie, gdzie oddaje się morskiemu klimatowi. W przerwie od plaży wybrała się na salony. Podczas obchodów 90. urodzin Juraty i pokazu Doroty Goldpoint zaprezentowała się w eleganckiej sukni. Zabrakło jednak jednego szczegółu! Grażyna Szapołowska na bosaka na ściance! Zobaczcie sami.

Ostatnio w sieci pojawiło się niepokojące zdjęcie Grażyny Szapołowskiej. Fani martwili się o swoją idolkę. Okazuje się jednak, że wszystko u niej gra! Grażyna Szapołowska pojawiła się bowiem na 90. urodzinach Juraty. Gwiazda wybrała się na przyjęcie, podczas którego zaprezentowała się w pięknej, długiej, błękitnej sukni. Oprócz pozowania do zdjęć i spędzania czasu z córką i wnuczką, wzięła także udział w pokazie mody Doroty Goldpoint. Dopiero później, przyszła pora na czerwony dywan i ściankę! Aktorka wyszła na salony w towarzystwie córki i wnuczki. Katarzyna Jungowska i Karolina Matej towarzyszyły jej podczas spotkania z fotoreporterami. Jak wyglądały panie? Grażyna Szapołowska prezentowała się wyśmienicie, jednak największą uwagę zwraca... brak butów na stopach gwiazdy! Aktorka wyszła w eleganckiej kreacji zupełnie boso. Myślicie, że taki "look" zgrywa się z morskim klimatem Juraty? Zdjęcia znajdziecie niżej.

SPRAWDŹ: Katarzyna Cichopek pokazała się bez makijażu. Co za zbliżenie!

Grażyna Szapołowska w Juracie
Autor: AKPA Grażyna Szapołowska w Juracie
Katarzyna Jungowska, Grażyna Szapołowska, Karolina Matej
Autor: AKPA Katarzyna Jungowska, Grażyna Szapołowska, Karolina Matej
Express Biedrzyckiej - Paweł Poncyljusz: Prezes ma prezydenta, a prezydent Juratę
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE