Grażyna Wolszczak

i

Autor: AKPA

Sama była w szoku

Grażyna Wolszczak schudła 8 kilogramów! Wykluczyła z diety jeden składnik

2022-12-29 13:48

Grażyna Wolszczak (64 l.) doskonale zdaje sobie sprawę, że czas płynie nieubłaganie. Mimo to aktorka nie czuje, jakby miała tyle lat, ile ma, ponieważ prowadzi zdrowy tryb życia. Ćwiczy, zwraca uwagę na to, co je, a jakiś czas temu wykluczyła z diety gluten, dzięki czemu schudła aż osiem kilogramów.

Grażyna Wolszczak to jedna z popularniejszych aktorek w kraju, którą widzowie mogli poznać dzięki takim serialom jak: "Pierwsza miłość" czy "Na Wspólnej". Gwiazda należy również do tych znanych osób, które dzielą się w sieci wieloma intymnymi wyznaniami, a kilka lat temu wkręciła nawet syna do telewizji, występując z nim w show "Ameryka Express". Mimo wielu zawodowych zobowiązań znajduje czas na dbanie o własną kondycję i realizowanie pasji. Grażyna Wolszczak uwielbia podróżować i nawet przebywając za granicą, nie zapomina, by dbać o swoje ciało. Nic więc dziwnego, że dieta sprawiła, że w krótkim czasie zrzuciła aż osiem kilogramów.

Grażyna Wolszczak schudła 8 kilo! Wykluczyła z diety jeden składnik

Filmowa Yennefer z ekranizacji "Wiedźmina" przyznała w rozmowie z serwisem Jastrząb Post, że kiedy rozpoczęła się pandemia, znacząco przybrała na wadzie. By polepszyć swoje samopoczucie, postanowiła zrzucić zbędne kilogramy i przestała spożywać produkty, które zawierają gluten. Okazało się, że był to strzał w dziesiątkę!

- Wyeliminowałam go [gluten - przy. red.] po raz drugi w życiu, nie ze względu na uczulenie, tylko zrobiłam sobie badania na nietolerancję pokarmową i rzeczywiście wyszło mi, że słabo toleruję gluten. Wtedy, kiedy odstawiłam gluten, schudłam 8 kilo i to było wspaniałe.

Jak widać, aktorka znalazła rozwiązanie problemów z wagą. Dbać o siebie pomaga jej również świetne samopoczucie związane z posiadaniem szczęśliwej i kochającej rodziny. Grażyna Wolszczak (67 l.) spełnia się od lat w roli partnerki Cezarego Harasimowicza oraz mamy 33-letniego Filipa. Warto jednak wspomnieć, że nie zawsze tak było. W 1996 roku gwiazda przeżyła wielką tragedię - w wyniku udaru mózgu zmarł jej mąż, ojciec jej syna, Marek Sikora (+36 l.).

Sonda
Czy twoja dieta przyniosła oczekiwane efekty?

Chcesz zrzucić zbędne kilogramy? Uważaj na TE proste błędy!

Posłuchaj, jak odchudzać się z głową i cieszyć się normalnym życiem!

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają