Wolszczak

i

Autor: AKPA/Niemiec Wolszczak

A to zaskoczenie!

Grażyna Wolszczak zdradza sekret swojej figury. Podłączają ją do prądu!

2022-12-14 16:10

Grażyna Wolszczak(64 l.) od lat jest gwiazdą serialu "Na Wspólnej". Widzowie są pod wrażeniem jej urody i sylwetki. Kobiety zastanawiają się, co aktorka robi, żeby tak świetnie wyglądać w dojrzałym wieku. Serialowa Basia postanowiła ujawnić swój patent na figurę marzeń!

Grażyna Wolszczak od lat wciela się w postać Basi Brzozowskiej w serialu TVN "Na Wspólnej". Ma też na swoim koncie udział w reality show "Ameryka Express 2". Ma spory dystans do siebie, co często pokazuje w mediach społecznościowych. Aktorka od lat zachwyca wspaniałą figurą. Co prawda, jak sama mówi na co dzień woli chodzić w dresach, niż kreacjach, które mają podkreślać jej wdzięki. – Sukienki traktuję już tylko wizytowo, natomiast na co dzień bardzo w użyciu jest styl sportowy. Dresy i sportowe obuwie to jest coś, co zawsze lubiłam, a pandemia nam jeszcze ten styl podkreśliła i wspaniale, że projektanci to wykorzystują – mówi agencji Newseria Lifestyle Grażyna Wolszczak.

Jak Grażyna Wolszczak dba o figurę?

Aktorka postanowiła ujawnić, co robi, żeby wyglądać tak rewelacyjnie. Okazuje się, że codziennie ćwiczy. 

- Regularnie trenuję, chodzę na treningi o 7.30–8.00, przed pracą. Zdecydowanie wolę ćwiczyć wcześnie rano, bo wieczorem to już nie jestem w stanie zmusić się do niczego. Teraz chodzę na EMS, czyli electrical muscle stimulation. To są krótkie treningi w kamizelce pod prądem i rzeczywiście to daje niesamowite efekty, a poza tym zajmuje mało czasu. Teraz są modne takie właśnie półgodzinne treningi wynikające ze stylu życia i z tego, że wszyscy jesteśmy zapędzeni – podkreśla.

Do tego dba o to, co je. Unika przede wszystkim cukru.

Staram się wszystko rozsądnie, mało cukru, słabo mi z tym wychodzi, ale tak właśnie dbam o siebie – dodaje aktorka.

Sonda
Oglądasz "Na Wspólnej"?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany