Krzysztof Kiersznowski: rodzina, żona, dzieci, partnerka

i

Autor: AKPA Krzysztof Kiersznowski: rodzina, żona, dzieci, partnerka

Grób Krzysztofa Kiersznowskiego to smutny widok. Tak wygląda 8 miesięcy po pogrzebie

2022-06-25 16:35

Krzysztof Kiersznowski (+70 l.) zmarł po długiej chorobie i został pochowany na cmentarzu w Komorowie pod Warszawą. Profil "Zasłużyli na pamięć" wybrał się ostatnio na grób aktora znanego z "Vabanku", "Kilera", czy "Barw szczęścia". Widok jaki zastali może zaskakiwać.

Pogrzeb Krzysztofa Kiersznowskiego odbył się w kościele pw. św. Aleksandra w Warszawie, po czym nastąpiły uroczystości na cmentarzu w Komorowie. Aktora żegnała rodzina i najbliżsi przyjaciele. Kiersznowski z małżeństwa z Francuzką Martin, która pracowała w dyplomacji, miał dwoje dzieci – syna Maximiliena (44 l.), asystenta na wydziale prawa, i córkę Catherine (38 l.), która ukończyła architekturę wnętrz. Niestety do tej pory nie doczekał się nagrobka z prawdziwego zdarzenia. Grób Krzysztofa Kiersznowskiego przykryty jest zieloną plandeką, którą przytrzaśnięta jest kamieniami. Za drewnianym krzyżem znajdują się doniczki z kwiatami. Do tej pory w sąsiedztwie grobu nie pochowano nowych zmarłych, mimo że, przygotowano nowe piwniczki grobowe.

- Lokalizacja grobu: Komorów, woj. mazowieckie, wejściem głównym do samego końca, grób znajduje się po prawej stronie alejki. Zdjęcia wykonane: 19.06.2022 - czytamy na zasluzylinapamiec na Instagramie.

Na profilu niedawno umieszczono także zdjęcie grobu Jerzego Janeczka (+77 l.) w Lutkówce. Aktor znany z "Samych swoich" zmarł w lipcu 2021 roku na skutek użądlenia przez pszczołę.

Groby aktorów seriali: Świat według Kiepskich, M jak miłość, Klan, Złotopolscy i Barwy szczęścia. Niezapomniani
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE