Sławomir Uniatowski

i

Autor: AKPA/instagram @uniatowski

Nie zostawili na nim suchej nitki

Grubiański wpis Uniatowskiego po śmierci fana Beyonce. Internauci zdisowali go za te słowa

2023-08-06 14:10

Sławomir Uniatowski (39 l.) pofolgował sobie we wpisie, który podobno miał być prywatny. Wokalista bardzo niefortunnie skomentował informację o hołdzie, jaki Beyonce złożyła chłopakowi, który zginął raniony nożem, gdy tańczył z przyjaciółmi do jej piosenki. Nieeleganckie słowa Uniatowskiego rozeszły się szerokim echem po sieci. Internauci nie pozostawili na nim suchej nitki. Jeden z nich nazwał go nawet "głęboko złym człowiekiem". Oto szczegóły!

Kilka dni temu Beyonce oddała hołd tancerzowi, który zginął w wyniku homofonicznego ataku. O'Shae Sibley tańczył wraz z przyjaciółmi do piosenek królowej popu na jednej ze stacji benzynowych. Został pchnięty nożem i w wyniku urazu zmarł. Miał 28 lat. Artystka na swojej stronie internetowej zamieściła hołd: "Spoczywaj w mocy". O sprawie zrobiło siębardzo głośno, również polskie portale zamieściły informacje o śmierci chłopaka. Jeden z nagłówków informujących o tym Sławomir Uniatowski wykorzystał do wyrażenia swojej opinii na temat twórczości Beyonce, Rihanny i jak to ujął "kilku takich".

Sławomir Uniatowski zamieścił niestosowny komentarz. Reakcja fanów: "Głęboko zły człowiek"

Internauci od razu zwrócili uwagę, ze to nie moment i miejsce do wyrażania takich poglądów. Wpis Uniatowskiego był niestosowny w tej sytuacji, a słowa niegrzeczne, a jednocześnie pouczające, kogo należy słuchać, a kogo nie. "I ja też nie ręczę za siebie! Nie znoszę tej pani, Rihanny i kilku takich. Nie wiem, o czym wyją. A chciałbym, stąd moje podenerwowanie. PS. Posłuchajcie lepiej Arethy Franklin". Ten komentarz miał wg piosenkarza trafić tylko do niewielkiej grupy znajomych, jako prywatna opinia, ale mieli okazję zobaczyć go wszyscy, którzy odwiedzili profil piosenkarza na Instagramie. Na koncie zawrzało. Internauci wyrazili zdecydowaną dezaprobatę.

Niektórzy zrobili to w wyważony sposób: "Okropny komentarz, którego powinien Pan się wręcz wstydzić. A jeśli Pan nie wie "o czym wyją" zawsze można udać się na lekcje języka angielskiego, może wtedy Pan się dowie. Ja np. nie wiem, o czym Pan wyje, bo Pana solowej muzyki nie znam, natomiast nie przeszłoby mi przez myśl napisać podobny komentarz, gdyby analogiczna sytuacja przydarzyłoby się miłośnikowi Pana muzyki". Inni wręcz przeciwnie, wprost i mocno wyrażali, co myślą o zachowaniu wokalisty: 'Nie wiem co tam wyjesz. Idę posłuchać Beyonce i Rihanny" czy nawet "Głęboko zły człowiek". 

Operacja gwiazdy M jak miłość w takich warunkach! Sławek Uniatowski pokazał jakie specjalne łózko dostał w szpital
Sonda
Lubisz piosenki Beyonce?