Gwiazdor kabaretów rozkoszuje się ojcostwem. Koniec z miłosnymi aferami [ZDJĘCIA]

2019-04-08 6:12

Czyżby w życiu tego znanego kabareciarza zapanował wielki spokój? Robert Górski (48 l.), gwiazda Kabaretu Moralnego Niepokoju oraz serialu „Ucho prezesa”, realizuje się jako przykładny tata. Od lutego jest szczęśliwym ojcem Malinki (2 mies.) i świata poza nią nie widzi.

Park na Starym Żoliborzu w Warszawie, to ulubione miejsce jego wypoczynku. Tak, jak przystało na prawdziwego prezesa, którego odgrywa w popularnym, internetowym serialu. Jednak znany kabareciarz spędza ten czas w gronie najbliższej rodziny – głównie ukochanej Moniki (31 l.) oraz córeczki Malinki. Górski nie mógł się doczekać dziewczynki na świecie. Na długo przed porodem wrzucał do sieci zdjęcia z ciężarną partnerką i obnosił się swoim szczęściem.
To właśnie dla Moniki Sobień praktycznie z dnia na dzień rzucił wieloletnią partnerkę Beatę Harasimowicz, królową polskiego kabaretu. Z nią jednak nie miał dzieci.
Jedynym do tej pory potomkiem gwiazdy Kabaretu Moralnego Niepokoju był syn Antoni, mający już 13 lat. Matką chłopaka jest graficzka Katarzyna Osipowicz.
Nic więc dziwnego, że bohater "Ucha prezesa" jeszcze raz chciał zasmakować rodzicielstwa.
Teraz, kiedy po raz drugi został tatusiem, przechadza się z dumą alejkami żoliborskiego parku, pchając wózek ze swoim największym skarbem. I trzeba przyznać, że robi to z dumą i namaszczeniem jak na prawdziwego prezesa przystało.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE