Cichopek i Hakiel nie chcieli wspólnego przyjęcia

i

Autor: papara18 Cichopek i Hakiel nie chcieli wspólnego przyjęcia

Odważne wyznanie

Hakiel ujawnił, jak dzieci przeżyły jego rozstanie z Cichopek. Smutne słowa o córce. Serce pęka

2023-09-06 8:47

Marcin Hakiel chyba zapomniał, że program "Kuba Wojewódzki. Talk show" nagrywany jest przez kamery, bo siedząc na kanapie u króla TVN-u opowiedział niemal o wszystkich szczegółach swojego życia prywatnego. Były pogawędki na temat rozstania z Katarzyną Cichopek, znalazła się nawet chwila na uderzenie w Macieja Kurzajewskiego. Marcin Hakiel ujawnił również, jak dzieci przeżyły jego rozstanie z Cichopek. Padły smutne słowa o 9-letniej Helence, córce pary. Serce pęka na samą myśl.

Marcin Hakiel pojawił się we wtorkowy (5 września) wieczór w programie Kuby Wojewódzkiego. Już podczas zapowiedzi tancerza w sieci zawrzało, a wszyscy byli ciekawi, czy padną pytania o Katarzynę Cichopek. Przede wszystkim ludzie zastanawiali się, czy Hakiel postanowi na nie odpowiedzieć. Tymczasem okazuje się, że celebryta nie zamierzał gryźć się w język i ze szczegółami opowiadał o swoim życiu prywatnym. Stwierdził na przykład, że Cichopek i jej nowy partner Maciej Kurzajewski uczynili sobie z niego "pożywkę medialną", a to nie jedyne gorzkie słowa, jakich używał w ich kierunku. Marcin Hakiel zabrał również głos na temat tego, jak dzieci przeżyły jego rozstanie z mamą, Katarzyną Cichopek. Ujawnił, jak to zniosły. I wówczas padły smutne słowa, aż serce pęka na samą myśl o córeczce pary.

Hakiel ujawnił, jak dzieci przeżyły jego rozstanie z Cichopek. Smutne słowa o córce. Serce pęka

Marcin Hakiel, mówiąc o kulisach swojego związku i rozstania z Katarzyną Cichopek, niespodziewanie na wizji w TVN poruszył także temat dzieci. Zdradził Kubie Wojewódzkiemu, jak 9-letnia Helenka i 13-letni Adam przeżyli rozstanie rodziców.

- Syn szybciej zrozumiał, bo jest starszy, a z córką czeka nas jeszcze wiele rozmów. Jak ja podjąłem decyzję, że to już koniec, trzeba to było poukładać, dzieciom zapewnić dwa domy. Mamy naprzemienność. Tydzień u mnie, tydzień u mamy. To jest trudne - stwierdził Marcin Hakiel. - Praca się nigdy nie kończy, bo rozwód rodziców jest traumą dla dzieci - dodawał tancerz.

Jesteście zaskoczeni, że Hakiel aż tak otworzył się przed kamerami? Dajcie znać, głosując w sondzie.

Galeria zdjęć: Kuba Wojewódzki, talk-show. Caroline Derpieński i Marcin Hakiel

Sonda
Jak oceniasz występ Marcina Hakiela w programie Kuby Wojewódzkiego?
Komunia córki Cichopek i Hakiela
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany