Halina Mlynkova

i

Autor: Instagram Halina Mlynkova

Halina Mlynkova pierwszy raz tak szczerze o ciąży. Mówi o nowym ukochanym i synu

2021-06-25 6:43

Za kilka tygodni Halina Mlynkova (44 l.) po raz drugi zostanie mamą. To będzie pierwsze wspólne dziecko piosenkarki i jej nowego partnera Marcina Kindli (42 l.). Gwiazda wyznała, że nie przejmuje się tym, co powiedzą ludzie, lecz cieszy się swoim szczęściem i tym, że jej syn Piotr (17 l.) będzie miał rodzeństwo. To było bardzo szczere wyznanie. Zobaczcie, co dokładnie powiedziała Halina Mlynkova.

Ciąża Halinki zaskoczyła jej fanów. Gwiazda, która nie tak dawno zakończyła pięcioletni związek z Leszkiem Wronką (61 l.), nagle zakochała się w innym producencie muzycznym i to właśnie z nim oczekuje potomka.

Jak twierdzi, układa swoje życie na nowo i cieszy się z tego, co ją spotkało. – Mogę powiedzieć, że jestem najszczęśliwszym człowiekiem na świecie. Myślę, że będzie fajnie. Fajnie, że Piotrek będzie miał rodzeństwo, choć będzie między nimi spora różnica wieku – wyznała Halina Mlynkova w „Pytaniu na śniadanie”.

Ukochany piosenkarki również od lat jest rodzicem. „Nowe życie, które na zawsze połączy Piotrka i Nikodema jako braci, mnie i Marcina jako rodziców. Razem jesteśmy rodziną, która z nadzieją patrzy w przyszłość” – napisała na Instagramie.

ZOBACZ: Autor książki "Chłopaki z Dubaju" ujawnia zarobki męskich prostytutek. Padają konkretne kwoty

Ewa Minge wbiła sobie w twarz 46 igieł. Mocne nagranie z zabiegu | Gwiazdy bez maski

Jak ciąża wpłynęła na twój charakter?

Pytanie 1 z 16
Oczekiwanie na dziecko to dla ciebie:
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE