Halina Mlynkova

i

Autor: WBF

Halina Mlynkova jest w ciąży! Nie uwierzysz, ile lat ma piosenkarka

2021-05-02 13:22

Halina Mlynkova spodziewa się dziecka! Radosną wiadomość piosenka ogłosiła na żywo w programie "Pytanie na śniadanie". Będzie to drugie dziecko gwiazdy, Mlynkova ma już 17-letniego syna Piotra ze związku z Łukaszem Nowickim. Obecnie jej partnerem jest muzyk Marcin Kindla, z który związała się po rozwodzie Leszkiem Wronką. Piosenkarka wygląda kwitnąco, aż trudno uwierzyć, że ile ma lat

Halina Mlynkowa, niezwykle popularna piosenkarka, była wokalistka Brathanków będzie miała drugie dziecko. Radosną wiadomością podzieliła z telewidzami podczas programu „ Pytanie na śniadanie”. Dziennikarz Mateusz Szymkowiak zapytał gwiazdę , czy  jest w ciąży. - "Mogę powiedzieć, że jestem najszczęśliwszym człowiekiem na świecie"- powiedziała Mlynkova. Dodała też -­"Myślę, że będzie fajnie. Fajnie, że Piotrek będzie miał rodzeństwo, choć będzie między nimi spora różnica wieku " .

ZOBACZ TEŻ: Doda lata temu uprawiała seks w ubikacji. Teraz ujawniła, jak to naprawdę wyglądało!

Od kilku miesięcy gwiazda jest związana z muzykiem Marcinem Kindlą. Wcześniej była żoną Łukasza Nowickiego. Para wzięła ślub w 2012 roku i doczekała się narodzin syna Piotra. Związek Haliny i Łukasza zakończył się rozwodem. W 2015 roku artystka ponownie wyszła za mąż. Tym razem jej wybrankiem był o 17 lat starszy czeski producent muzyczny, Leszek Wronka.

 Zobacz też: Na jaw wychodzą kolejne szczegóły rozstania Haliny Mlynkovej i Leszka Wronki.

Po ślubie para wraz z synem Haliny zamieszkała w Pradze. Po pięciu latach Halina Mlynkova ogłosiła, że wraca do Polski. Para wzięła rozwód. W Polsce  gwiazda  związała się z Marcinem Kindlą i po raz drugi zostanie mamą. Aż trudno uwierzyć, że ma 43 lata. Wygląda rewelacyjnie!

Te hity rozgrzeją Was w maju!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE