Halina Mlynkova pokazała zdjęcia ze ŚLUBU! W sukni ślubnej wygląda jak królowa! [ZDJĘCIA]

2015-02-14 15:56

Halina Mlynkova już dziś powie "TAK" Leszkowi Wronce. Zakochana para zdecydowała się na ślub w najbardziej romantycznym dniu roku, czyli w walentynki. Panna młoda od wielu dni przygotowywała się do wielkiego dnia. Na swoim Facebooku pochwaliła się zdjęciem z tego pięknego wydarzenia.

Halina Mlynkova w walentynki zostanie żoną swojego ukochanego Leszka Wronki. Para poznała się kilka lat temu, ale dopiero niedawno wybuchła między nimi gorąca miłość. Mlynkova i Wronka to swietna para, która nie widzi poza soba świata. Halina bardzo przeżywała swój ślub, mimo że nie po raz pierwszy stanie na ślubnym kobiercu. Jednak wiadomo, że taki dzień zawsze sprawia, że serce bije mocniej. Mlynkova przygotowała na ślub wspaniałe suknie od najlepszych projektantów, czym się chwaliła jakiś czas temu. Zaś w walentynki na swoim Facebooku opublikowała zdjęcie, na którym widać... jej ślubny bukiecik! Jasne różyczki delikatne białe kwiatki owinięte perełkami wyglądają uroczo! Delikatnie i skromnie, widać, że Mlynova ma swietny gust. Opublikowała także zdjęcie w sukni ślubnej! Delikatne koronki podkreślają jej urodę bez dwóch zdań! Dodała też filmik, który podpisała... "No to biegne .... :))) to dziś aaaa :))".

ZAPISZ SIĘ: Codziennie wiadomości Super Expressu na e-ma

Zobacz: Dziś ślub Haliny Mlynkovej i Leszka Wronki! Walentynki to ich PIĘKNY DZIEŃ!

Post użytkownika Halina Mlynkova.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE