Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke zostali rodzicami! Zdradzili imię i płeć dziecka. Najpiękniejszy moment w naszym życiu

i

Autor: AKPA/Podlewski

Słodki widok!

Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke zostali rodzicami! Zdradzili imię i płeć dziecka. "Najpiękniejszy moment w naszym życiu"

2022-10-07 18:52

Hanna Żudziewicz (27 l.) i Jacek Jeschke (27 l.) parę na parkiecie stworzyli najpierw w "Tańcu z Gwiazdami". Szybko połączyła ich pasja do tańca i wspólne priorytety. Wieści o ich zaręczynach ucieszyły wielu fanów! Na tym jednak nie koniec dobrych wiadomości z życia tancerzy. Na świat przyszła właśnie ich córeczka. Świeżo upieczeni rodzice pochwalili się zdjęciem z małą Różą ze szpitalnej porodówki. Na ich twarzach malowały się błogość i szczęście!

Na świat przyszła córka Hanny Żudziewicz i Jacka Jeschke. Pokazali zdjęcie małej Róży! "Jesteś najpiękniejszym cudem"

Kiedy Jacek Jeschke i Hanna Żudziewicz pierwszy raz splotli się w ognistym tańcu w popularnym show, wiedzieli, że spotkało ich coś wyjątkowego. Parą szybko stali się nie tylko na parkiecie, a wieści o ich zaręczynach ucieszyły wielu fanów "Tańca z Gwiazdami".

Teraz są i kolejne powody do gratulacji! Na świat przyszła właśnie córka Jacka Jeschke i Hani Żudziewicz. Szczęśliwa, choć lekko zmęczona para narodziny małej Róży postanowiła uczcić wspólnym, pamiątkowym zdjęciem. Wyjątkowo intymne ujęcie ze szpitalnej porodówki to kwintesencja rodzinnego szczęścia.

Dumna mama nie kryła wzruszenia, trzymając w objęciach nowonarodzoną córeczkę. Nad Paniami czuwał oczywiście Jacek Jeschke, w wyraźnie błogim nastroju.

Najpiękniejszy moment w naszym życiu ❤️? Róża Jeschke 6.10.2022 ❤️Jesteś najpiękniejszym cudem❤️ - takim podpisem zdjęcie opatrzyła para tancerzy. 

Gratulujemy całą rodzinką!!!!❤️❤️❤️ Cudowny czas przed Wami! - nie zabrakło oczywiście licznych gratulacji od zachwyconych fanów, a także znajomych. Rafał Maślak był jednym z nich. My także dołączamy się do serdecznych życzeń szczęścia!

Michał Wiśniewski również ogłosił, że ponownie zostanie tatą. To będzie już... 10 dziecko pod opieka gwiazdora! Więcej szczegółów w naszej galerii zdjęć poniżej.

Sonda
Czy podoba Ci się imię, które Żudziewicz i Jeschke wybrali dla swojej córeczki?
Katarzyna Bujakiewicz o Annie Przybylskiej: „Biegała na szmacie”. Żywiła się u niej
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany