Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke z Tańca z gwiazdami będą rodzicami! Wkrótce będziemy we czwórkę

i

Autor: AKPA

Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke z "Tańca z gwiazdami" będą rodzicami! "Wkrótce będziemy we czwórkę"

2022-05-27 13:10

Tancerze z programu "Taniec z gwiazdami" spodziewają się dziecka. Hanna Żudziewicz (31 l.) i Jacek Jeschke (31 l.) przekazali pozytywne wieści za pośrednictwem Instagrama. Para upubliczniła w mediach społecznościowych uroczą fotografię we dwoje. W dłoni Hanny widzimy zdjęcie USG płodu.

Hanna Żudziewicz i Jacek Jesche są partnerami na parkiecie i w życiu prywatnym. Swoją pasję do tańca odkryli ponad 20 lat temu. Wspólnie trenują od 10 lat. Oboje występowali w kilku edycjach "Tańca z gwiazdami". Hania w parach z: Robertem Wabichem i Piotrem Mrozem wygrała finały szóstego i dwunastego sezonu programu, a Jacek wraz z Anną Karczmarczyk piątą edycję show. Godziny spędzone wspólnie na parkiecie i pasja to tańca połączyły Żudziewicz i Jeschke również w życiu prywatnym. Po kilku latach związku zakochani zaręczyli się. Niedawno, przekazali kolejne dobre wieści. Już niebawem po raz pierwszy zostaną rodzicami!

Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke z "Tańca z gwiazdami" spodziewają się dziecka

Para tancerzy za pośrednictwem Instagrama przekazała fanom radosne wieści o ciąży. Za kilka miesięcy ich rodzina się powiększy.

"To jest wyjątkowy Dzień Matki. W końcu możemy podzielić się z Wami swoją radością. Już niedługo nasza rodzina powiększy się. Jesteśmy bardzo szczęśliwi i nie możemy doczekać się momentu kiedy będziemy we trójkę. No dobra we czwórkę" - podpisali post.

Szybko okazało się, że Hania pisząc "we czwórkę" miała na myśli siebie, Jacka, dziecko i psa! Para rok temu przyjęła do domu czworonoga. Oboje twierdzili wówczas, że nie śpieszy im się z dzieckiem.

"Kupiliśmy pieska, bo jest taki ciężki okres dla nas, dla wszystkich. Mamy trochę więcej czasu. Nie ukrywam, że to był pomysł Hani, nie mój. Ja wiedziałem, że to jest wielka odpowiedzialność wziąć zwierzę do domu i opiekować się nim. Ale takie zwierzę wnosi dużo radości, miłości, fajnej energii. Też na pewno jest to wstęp do takiego zaangażowania się w przyszłość, w której może być dziecko. Nie wiem do końca kiedy to będzie, ale na pewno mam nadzieję, że będzie" – Jacek wyznał reporterce Jastrząb Post.

Taniec z gwiazdami - te występy przeszły do historii!
Sonda
Oglądasz "Taniec z gwiazdami"?