Prezydent Ukrainy wygrał „Taniec z gwiazdami” To nagranie to hit

i

Autor: AP

Prezydent Ukrainy wygrał „Taniec z gwiazdami”. To nagranie to hit!

2022-02-28 10:13

Wołodymyr Zełenski (44 l.) to prezydent Ukrainy, który ostatnimi czasy zasłynął z bohaterskiej postawy wobec swojej ojczyzny i jej rodaków tuż po wybuchu wojny. Zanim jednak stał się politykiem, zaistniał w mediach jako komik. Wystąpił nawet w „Tańcu z gwiazdami”, gdzie zgarnął pierwsze miejsce! Archiwalny filmik z występem Zełenskiego to prawdziwy hit sieci.

Wołodymyr Zełenski został prezydentem Ukrainy w 2019 roku. Zanim jednak wkroczył na arenę polityczną, zabawiał publiczność przed telewizorami. Występował w kabaretach czy komediach romantycznych. Można go było oglądać w „Miłość w wielkim mieście” czy „8 pierwszych randek”, a nawet programach rozrywkowych. Kilka lat temu został gwiazdą satyrycznego serialu telewizyjnego „Sługa narodu”, gdzie wcielił się w postać nauczyciela historii, który objął urząd prezydenta Ukrainy. W 2006 roku zadebiutował w ukraińskim show „Taniec z gwiazdami”.

Zobacz: Ukraina. Wołodymyr Zełenski, prezydent Ukrainy jak superbohater z powieści Marvela. Odważnie stoi przy nim żona

Prezydent Ukrainy wygrał „Taniec z gwiazdami”

Prezydent Ukrainy wraz z tancerką Ołeną Szoptenko z każdym odcinkiem „Tańca z gwiazdami” zdobywał coraz większą popularność. Taneczne występy Zełenskiego niemal nie różniły się od występów profesjonalnych tancerzy. Jego talent zagwarantował mu wygraną w programie. Jeszcze wtedy nikt nie przypuszczał, że zwycięzca artystycznego formatu zostanie głową państwa.

Zobacz występ Wołodymyra Zełenskiego w "Tańcu z gwiazdami"! To nagranie to prawdziwy hit sieci.

Zobacz niżej galerię z Wołodymyrem Zełenskim

Sonda
Czy Wołodymyr Zełenski jest wzorem idealnego prezydenta?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE