Rafał Maślak ochrzcił córeczkę

i

Autor: AKPA Rafał Maślak ochrzcił córeczkę

Rafał Maślak ochrzcił córkę. Padł ostry komentarz o sakramencie. Gwiazdor nie mógł tak tego zostawić

2021-11-29 21:01

Rafał Maślak podzielił się z fanami wyjątkową chwilą z życia jego rodziny. Relacjonował na Instagramie chrzest córeczki. Mister Polski jest dumnym tatą. Ceremonia chrztu była dla niego ważnym momentem. Gwiazdor nie spodziewał się jednak ostrego komentarza od internauty. Zobaczcie, jak zareagował.

Rafał Maślak kocha swoje dzieci nad życie. Ostatnio przeżył sporo chwil grozy. Najpierw jego rodzina zaliczyła katastrofę na wakacjach w Meksyku. Spotkało ich nieszczęście, które może przydarzyć się nam wszystkim. Jednak z małym dzieckiem była to trudna sytuacja. Z kolei miesiąc temu, Maślak bał się o swoją córeczkę. Kilkumiesięczna dziewczynka trafiła do szpitala, gdzie czuwała nad nią jej mama. Gwiazdor pokazał szpitalne warunki, w jakich musiała nocować jego żona i dziecko. Nie spodziewał się czegoś takiego. Sprawdź tutaj. Teraz Maślak pochwalił się zdjęciami z chrztu swojej najmłodszej pociechy. Jest bardzo dumny z tego, że córka Michalina przyjęła sakrament. Urządził dla całej rodziny przepiękne przyjęcie. Jednak nie obyło się bez uszczypliwych komentarzy internautów. Jeden z nich napisał: - Ups, unfollow ode mnie za takie rzeczy. Tyle złego w kościele, a ludzie dalej w to brną...

Rafał Maślak postanowił odpisać i zasugerował, że nie potrzebuje na swoim profilu takiego "fana": - Skoro nie szanujesz decyzji drugiego człowieka, to pa pa. Każdy niech robi, co chce. 

Jak zorganizować chrzest dla dziecka

W galerii poniżej zobaczycie luksusowe przyjęcie z okazji chrztu córki Klaudii Halejcio!

Sonda
Sakrament chrztu. Dziecko czy dorosły?
Nasi Partnerzy polecają