Dramat w podróży! Gwiazdor "Barw szczęścia" z żoną i synkiem przeżywa koszmar. To może przytrafić się każdemu!

2021-03-02 17:21
Dramat Rafała Maślaka
Autor: AKPA

Rafał Maślak, Mister Polski 2014, fotomodel oraz aktor relacjonuje wakacje z rodziną, które zaczęły się od prawdziwego horroru, jaki może wyobrazić sobie turysta. Maślak zabrał żonę i synka do Meksyku. Miała to być sielanka, ale od samego początku gwiazdora spotykały same nieszczęścia! Rafał Maślak nie o takim wypoczynku marzył. On i jego rodzina zostali na lodzie! Sprawdź, co mu się przytrafiło - to może spotkać nawet Ciebie!

Kim jest Rafał Maślak?

Rafał Maślak to polski fotomodel, który w 2014 roku zdobył tytuł Mistera Polski. Reprezentował nasz kraj w konkursie Mister International w Seulu. Odniósł tam spory sukces. Zdobył tytuł III Wicemistera i Mistera International Internautów! Jego kariera szybko rozwinęła się dzięki programom rozrywkowym. Maślak wystąpił w drugiej edycji "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". Następnie pojawił się w programie TVN "Agent-Gwiazdy", a także w show TVP2  "Dance Dance Dance". To jeszcze nie koniec! Widzowie mogli go dostrzec w "Ninja Warrior Polska", a także w talk-show Randka z Maślakiem, którego jest gospodarzem. Rafał Maślak wiedzie poukładane życie osobiste. w 2018 roku poślubił Karolinę Nicpoń, a rok później urodził się ich syn Maksymilian. 

Tak zmieniała się Katarzyna Figura. Najgorętsze role ikony seksu polskiego kina

ZOBACZ: Obserwowała ją cała Polska, teraz gwiazda TVN ze wstydem błaga o pomoc "Upadłam już bardzo nisko"

Rafał Maślak zorganizował wakacyjną podróż do Meksyku dla całej rodziny, jednak nie spodziewał się takich nieszczęsnych niespodzianek po drodze. Maślak relacjonował wyjazd na Instagramie:

- Za pierwszym razem bilety były nie ważne, musieliśmy wrócić z lotniska do domu. Dwie kolejne noce załatwialiśmy kolejny lot.

W końcu udało im się dojechać do Tulum w Meksyku. Sama droga mogła dać rodzinie gwiazdora w kość. Musieli odbyć cztery starty i lądowania. Jednak to nie koniec przygód. Po jakimś czasie Maślak powiadomił o kolejnej katastrofie związanej z organizacją wyjazdu. Napisał na InstaStory, że jego bagaże nie doleciały i zostały w Paryżu! Maślak i jego rodzina zostali na lodzie! Nie mają podstawowych rzeczy, a są w podróży z dwuletnim dzieckiem! Nikt nie chciałby być na jego miejscu, a podobna sytuacja może przytrafić się każdemu!

Dramat Rafała Maślaka
Autor: Instagram Dramat Rafała Maślaka
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE