Kilkumiesięczna córeczka Rafała Maślaka trafiła do szpitala. Gwiazdor w szoku, pokazał warunki w placówce

2021-10-05 19:08
Rafał Maślak pokazał szpitalne warunki. Jego córeczka zachorowała
Autor: AKPA Rafał Maślak pokazał szpitalne warunki. Jego córeczka zachorowała

Rafał Maślak martwi się o swoje dziecko. Córeczka Mistera Polski urodziła się kilka miesięcy temu. Maleństwo trafiło do szpitala, a żona Maślaka czuwała przy dziecku całą noc. Gwiazdor był w szoku, gdy zobaczył, w jakich warunkach nocowała jego ukochana. Nie miał pojęcia, że tak wygląda rzeczywistość w placówce przy chorym dziecku. W jakim stanie jest maleństwo?

Rafał Maślak w 2014 roku zdobył tytuł Mistera Polski. Model uczestniczył w drugiej edycji programu Polsatu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". Prowadził również swój program "Randka z Maślakiem". W 2016 uczestniczył w programie reality-show "Agent. Gwiazdy". Maślak grał gościnnie w kilku serialach, a od 2019 roku na stałe dołączył do ekipy serialu "Barwy Szczęścia". Gwiazdor jest w związku małżeńskim z Kamilą Nicpoń. Para ma dwuletniego synka Maksymiliana i kilkumiesięczną córkę Michalinę. Dziewczynka trafiła do szpitala, co Maślak bardzo przeżywał. Na miejscu czuwała przy niej mama. Model relacjonował na Instagramie, że bardzo tęskni za swoimi dziewczynami. Okazało się, że z maluszkiem już lepiej. Jednak Maślaka zaskoczyły warunki, w jakich musiała przebywać jego żona. Nie spodziewał się, że rodzicom nie są zapewniane łóżka, tylko muszą spać w fotelu - jak spędziła noc mama jego córki. Zatroskany kupił swojej żonie materac, upiekł ciasto i zawiózł do szpitala. 

Wielkie oszustwo w Barwach szczęścia. Rafał Maślak pokazał jak robią wszystkich w konia - WIDEO

ZOBACZ: Gwiazdor "Klanu" i "BrzydUli" znów został ojcem. Matka dziecka to znana aktorka

Rafał Maślak pokazał szpitalne warunki
Autor: Instagram Rafał Maślak pokazał szpitalne warunki

Galeria wyżej: zobacz, jakim autem jeździ Rafał Maślak

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE