Taniec z Gwiazdami 12: Pavlović chciałaby, żeby program w końcu wygrał ktoś z poczuciem rytmu. Kto odpadł? [ZAPIS RELACJI]

2021-10-04 21:59
Taniec z Gwiazdami 12. Iwona Pavlović. Sylwia Bomba
Autor: fot. AKPA Taniec z Gwiazdami 12. Iwona Pavlović. Sylwia Bomba

Takiego odcinka w historii „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” jeszcze nie było! Gwiazdy zaprezentują tańce do muzyki kultowego zespołu ABBA. Poderwą widzów do zabawy przy największych hitach grupy – usłyszymy „Mamma Mia”, „Dancing Queen” czy „Voulez-Vous”. Śledź relację na żywo z nowego odcinka "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". Kto pożegna się z programem?

W dzisiejszym odcinku „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” widzowie przeniosą się do lat 70-tych, gdzie na prywatkach niepodzielnie królowały hity zespołu ABBA. Gwiazdy zatańczą do piosenek, które wylosowały w poprzednim odcinku. Kajra i Rafał Maserak zaprezentują tango do piosenki „Voulez – Vous”. Oliwia Bieniuk i Michał Bartkiewicz zatańczą swing przy dźwiękach „Honey, honey”. Juras i Wiktoria Omyła pokażą cha cha cha do „Mamma Mia”. Piotr Mróz i Hania Żudziewicz zatańczą paso doble do „Gimme, gimme, gimme”, a Sylwia Bomba i Jacek - sambę do „Dancing Queen”. Na tym jednak nie koniec pokazów tanecznych umiejętności naszych Gwiazd, które od kilku odcinków prezentują po dwie choreografie. Gościem specjalnym będzie Roxy Węgiel. Zapraszamy do śledzenia przygotowanej przez redakcję SE.pl relacji na żywo! Startujemy punktualnie w poniedziałek, 4 października, o 20:05.

Kto występuje w 12. edycji "Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami"? Poniżej lista uczestników 12. edycji "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" (gwiazda/tancerz), którzy pozostali w programie:

  • Łukasz Jurkowski i Wiktoria Omyła
  • Piotr Mróz i Hanna Żudziewicz
  • Kajra i Rafał Maserak
  • Sylwia Bomba i Jacek Jeschke
  • Oliwia Bieniuk i Michał Bartkiewicz

Przypominamy, że oprócz Iwony Pavlović, Andrzeja Grabowskiego i Michała Malitowskiego, w jury zasiada także Andrzej Piaseczny!

SPRAWDŹ: Jaka jest nagroda pocieszenia w "Tańcu z gwiazdami"? Znana dziennikarka ujawniła prawdę

Zobacz galerię z 6. odcinka "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami"

21:55 Kto pożegnał się z programem? W następnym odcinku nie zobaczymy Łukasza Jurkowskiego i Wiktorii Omyły.

21:31 Sylwia Bomba została pochwalona przez Michała Malitowskiego! To się rzadko zdarza! - To był twój najlepszy taniec - dodała Pavlović. Otrzymali 36 punktów!

21:28 Prowadzący nie omieszkali wspomnieć o wielkiej awarii mediów społecznościowych!

21:19 Piotr Mróz za swój drugi występ otrzymał aż 40 punktów! To najlepiej tańczący gwiazdor tej edycji.

21:07 - Moje zainteresowania aktorstwem wzięło się z domu, ponieważ mama była fantastyczną aktorką - powiedziała Oliwia Bieniuk. - Ogromna przepaść między tobą a Kajrą - stwierdziła Pavlović. - Ja bym chciała, że w tym programie w końcu wygrał taniec!

21:05 Za drugi taniec tego odcinka Kajra otrzymała 40 punktów!

20:57 Na scenie "Dancing with the stars. Taniec z Gwiazdami" zaśpiewała Roksana Węgiel!

20:50 Sylwia Bomba wyznała, że nie była zbyt imprezową osobą! - Ten etap życia mnie ominął. Ale może wszystko przede mną! Wszystkie imprezy w Ciechocinku będą moje - stwierdziła gwiazda "Gogglebox". Bomba jak zwykle została skrytykowana przez jury. - Zostało 5 par i chciałabym, żeby to były najlepiej tańczące pary a nie najbardziej popularne - powiedziała Pavlović. Para zdobyła 25 punktów.

20:47 Piaseczny zasugerował, że zna sposób na wygraną Jurasa! - Jakby to pani kilka razy pana podrzuciła - zażartował.

20:38 Piotr Mróz i Hanna Żudziewicz zatańczyli paso doble. Dostali same pozytywne oceny! To kolejny fantastyczny taniec w wykonaniu gwiazdora "Gliniarzy". Otrzymali 36 punktów.

ZOBACZ: Oliwia Bieniuk zaskakująco o swoich pieniądzach. Na jakie luksusy może liczyć?

20:29 - ABBA kojarzy mi się z imprezami, ale nie z moimi. Tylko starszych osób - powiedziała Oliwia Bieniuk. - Lubię imprezować, ale nie mam czasu! - dodała córka Anny Przybylskiej. - Ja w ogóle nie chcę wiedzieć, jak ty imprezujesz - skwitował Piaseczny po występie. Pavlović natomiast pochwaliła stroje i... to na tyle. - Nie było swingu - skwitowała. Jury okazało się surowe - zdobyli 23 punkty.

20:12 Kajra zdradziła prawdę na temat swojej imprezowej strony! - Jak idę w imprezę to idę w imprezę - stwierdziła. Oddaje się jej bez reszty! Tango w wykonaniu Kajry i Rafała Maseraka rozgrzało  parkiet do czerwoności. - Taka energia była, że aż mnie zatkało! - skomentowała występ Iwona Pavlović. Otrzymali 3 punkty.

20:05 Nieśmiertelne przeboje zespołu ABBA wymagają wyjątkowej oprawy! Nawet prowadzący wystąpili w stylizacjach nawiązujących do lat 70-tych.

Sonda
Oglądasz "Taniec z Gwiazdami"?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE