Taniec z Gwiazdami 12: Bieniuk uderza w żonę Sławomira. Wytknęła jej wiek. Kto odpadł? [ZAPIS RELACJI]

2021-09-27 21:59
Taniec z Gwiazdami 12. Oliwia Bieniuk
Autor: fot. AKPA Taniec z Gwiazdami 12. Oliwia Bieniuk

Która para "Tańca z Gwiazdami" okaże się lepsza? W tym odcinku pora na taneczne bitwy. Im bliżej wielkiego finału i zdobycia Kryształowej Kuli, tym większa presja i gigantyczne emocje! Każda para XII edycji "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" stoczy ze sobą taneczne bitwy, a piosenki, do których zatańczą, wybiorą widzowie w specjalnym głosowaniu! "Taniec z Gwiazdami" - relacja z programu na SE.pl. Zaczynamy o 20:05!

Kolejny odcinek "Tańca z Gwiazdami". Tym razem zupełnie inny niż wszystkie! Pary zmierzą się ze sobą w bitwach, a utwory, do których zatańczą, wybiorą widzowie! Tego jeszcze nie było! Wszystko opiszemy w naszej relacji z "Tańca z Gwiazdami" na SE.pl. Zaczynamy o 20:05, a tymczasem zdradzamy, co zobaczymy w dzisiejszym odcinku "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". 5. odcinek show to nie tylko specjalne choreografie z gościnnym udziałem bliskich Gwiazd, ale także taneczna rywalizacja na tańce! Kto okaże się lepszym tanecznym wirtuozem? Czyja choreografia będzie bardziej zaskakująca?

ZOBACZ: Nie uwierzycie, jakie kobiety lubi Kuba Wojewódzki. Pokazał nieoczywiste zdjęcie z randki

Taniec z Gwiazdami - bitwy. Lista rywali i pary, które zostały w programie

Łukasz "Juras" Jurkowski, największy osiłek tej edycji, razem z Wiktorią Omyłą wystąpią przeciwko Kindze Sawczuk i Jakubowi Lipowskiemu. Zaprezentują sambę.

Z kolei Oliwia Bieniuk i Michał Bartkiewicz staną w szranki z Kajrą i Rafałem Maserakiem. Pary stoczą bitwę na skoczną cha chę!

Następni rywale to Sylwia Bomba i Jacek Jeschke, którzy będą konkurować z Piotrem Mrozem i Hanią Żudziewicz. W wykonaniu tych par zobaczymy temperamentne tango!

O tym, jak im pójdzie dowiemy się już niebawem. Śledźcie naszą relację na żywo z "Tańca z Gwiazdami" na SE.pl. Zaczynamy o 20:05!

SPRAWDŹ: Ewa Chodakowska zapomniała o rocznicy ślubu! Co na to jej mąż?

Kto występuje w 12. edycji "Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami"? Poniżej lista uczestników 12. edycji "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" (gwiazda/tancerz), którzy pozostali w programie:

  • Łukasz Jurkowski i Wiktoria Omyła
  • Piotr Mróz i Hanna Żudziewicz
  • Kajra i Rafał Maserak
  • Sylwia Bomba i Jacek Jeschke
  • Kinga Sawczuk i Jakub Lipowski
  • Oliwia Bieniuk i Michał Bartkiewicz

Przypominamy, że oprócz Iwony Pavlović, Andrzeja Grabowskiego i Michała Malitowskiego, w jury zasiada także Andrzej Piaseczny!

Poniżej galeria z odcinka: Taniec z gwiazdami. Odcinek 5

21:57 Podsumowując punkty przyznane przez jury oraz głosy widzów, 5. odcinek "Dancing with the stars. Taniec z Gwiazdami" okazał się ostatnim dla Kingi Sawczuk i Jakuba Lipowskiego!

SPRAWDŹ TO: Masakra! Andrzej Piaseczny dogryzł Wojciechowskiej na wizji! Skomentował rozstanie z Kossakowskim

21:28 Sylwia Bomba rywalizowała z Piotrem Mrozem, czyli najlepszym z uczestników! Jednak nie tym razem! Tym razem lepsza okazała się gwiazda "Gogglebox"!

21:19 - Kajra ma prawie 40 lat, tak? - zapytała Bieniuk. - Oni są bardzo energiczną, że tak powiem, jak na swój wiek parą - oceniła żonę Sławomira i Maseraka córka Anny Przybylskiej

21:10 - To nie był twój najlepszy taniec - przyznała Iwona Pavlović, podsumowując występ Kingi Sawczuk i Jakuba Lipowskiego oraz brata Kingi. - Chcę powiedzieć, że bardziej mnie to poruszyło niż wyznanie Martyny Wojciechowskiej po rozstaniu z Przemkiem Kossakowskim - skomentował Andrzej Piaseczny.

21:04 Sylwia Bomba okazała się znacznie gorsza od swojej przyjaciółki, którą zaprosiła do występu. To był twardy orzech do zgryzienia.

20:52 Przyszedł czas na Piotra Mroza i Hannę Żudziewicz. Obok nich na parkiecie zadebiutowała dziewczyna gwiazdora "Gliniarzy", która jest modelką. - Piotr, tak na ciebie patrzę, na te ręce. I chyba się zarażam od ciebie - powiedział Malitowski, nawiązując do słów Piaska o "zarażaniu się homoseksualizmem", które wypowiedział w jednym z poprzednich odcinków. Taniec na tyle przypadł do gustu jury, że otrzymali 40 punktów!

20:44 Kajra poprosiła o wsparcie taneczne swoją mamę. Przypomnijmy, że ojciec Kajry zmarł prawie na jej oczach! Przeczytacie o tym więcej TUTAJ. Okazało się, ze Pani Leokadia zatańczyła z protezą biodra! Pomimo przeciwności, drużyna zebrała aż 35 punktów. Natomiast kulę losującą wniosła Agnieszka Kaczorowska, która przypomniała, że rodzina jest dla niej najważniejsza. A my przypominamy słowa, których wiele ludzi długo jej nie zapomni - więcej o "modzie na brzydotę" przeczytacie TUTAJ.

20:42 Na scenie pojawiła się Roksana Węgiel, która wniosła szklaną kulę! Uczestnicy losują w ten sposób piosenkę Abby, do której zatańczą za tydzień.

20:36 Juras zaprosił do wspólnego występu swoją partnerkę - Paulinę. Razem wykonali tango argentyńskie. - Prawdziwego mężczyznę poznaje się po tym, jak tańczy tango - podsumowała Pavlović. - Jak dacie te swoje piąteczki i trójeczki to jesteście lamusy - zaczepił kolegów z jury Andrzej Piaseczny. Najwyraźniej zadziałało, bo otrzymali 31 punktów.

20:15 Jako pierwsi na scenie zaprezentowali się Oliwia Bieniuk i Michał Bartkiewicz oraz jej brat Szymon! Razem zaprezentowali jive'a. - Masz ogromne wsparcie w rodzinie. Widać, że się kochacie - powiedziała Pavlović. - Nie wiem, na co narzekają te nasze gwiazdy, Szymon ile ty się uczysz? A jak sobie dobrze radzisz - stwierdził Malitowski. Grupa uzyskała 27 punktów.

20:09 W tym tygodniu w "Tańcu z Gwiazdami" gwiazdy zatańczą ze swoimi bliskimi! A odcinek otworzył występ Dawida Kwiatkowskiego. Wokalista był uczestnikiem pierwszej polsatowskiej edycji programu. To skłoniło do krótkiej podróży w przeszłość! Widzowie zobaczyli, jak kilka lat temu wyglądali członkowie jury, a nawet - Krzysztof Ibisz!

Sonda
Oglądasz "Taniec z Gwiazdami"?
TANIEC Z GWIAZDAMI. Jak tańczyć salsę? [SZYBKI KURS] | ESKA XD - Fit vlog #29
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE