Taniec z gwiazdami 12: Pavlović dogryza Piasecznemu! "We wszystkim widzisz seks!" Kto opuścił program? [ZAPIS RELACJI]

2021-09-20 22:09
Taniec z gwiazdami 12. Iwona Pavlović. Andrzej Piaseczny
Autor: fot. AKPA Taniec z gwiazdami 12. Iwona Pavlović. Andrzej Piaseczny

W czwartym odcinku tanecznego show "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami 12" uczestnicy zatańczą to, co wybrali im widzowie! Niektórzy będą musieli zmierzyć się z nieznanym! Treningi dają się już we znaki gwiazdom. Niektórzy musieli skorzystać z pomocy specjalistów! Czy wszyscy wystąpią w trzecim odcinku "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami 12"? Śledź relację na żywo!

Udział w tanecznym show Polsatu "Taniec z gwiazdami 12" to nie tylko dobra zabawa w pięknej oprawie, ale także – a może i przede wszystkim – mordercza praca. Gwiazdy pod skrzydłami swoich tancerzy trenują codziennie i to po kilka godzin. Nie ma taryfy ulgowej po poniedziałkowym odcinku na żywo. Choć ze studia, w którym realizowane jest show, wychodzą około północy, następnego dnia od rana ponownie ubierają buty do tańca i uczą się kolejnych choreografii. Niektórym gwiazdom treningi mocno dają się we znaki! Iza Małysz podczas 3. odcinka tańczyła z silnym bólem w plecach. - Jestem po wizycie u najlepszego specjalisty w Warszawie. Dostałam leki. Teraz czekamy na rozwój wydarzeń – mówi. Co więcej, Sylwia Bomba także nie dała po sobie poznać, że w minionym odcinku show towarzyszył jej bardzo silny ból. Prześwietlenie wykazało, że ma… pęknięte dwa żebra. – Ani przez moment nie zastanawiałam się, czy rezygnować z udziału w programie. Ja jestem fighterka i walczę do końca – stwierdza. Czy w dzisiejszym odcinku wystąpią wszystkie pary? Zapraszamy do śledzenia relacji na żywo z trzeciego odcinka "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami 12"! Startujemy punktualnie 20 września o 20:05.

SPRAWDŹ: Taniec z gwiazdami 12: Jury w romantycznych uściskach z Orłem z Wisły. Kto odpadł? [ZAPIS RELACJI]

Kto występuje w 12. edycji "Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami"? Poniżej lista uczestników 12. edycji "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" (gwiazda/tancerz), którzy pozostali w programie:

  • Łukasz Jurkowski i Wiktoria Omyła
  • Izabela Małysz i Stefano Terrazzino
  • Piotr Mróz i Hanna Żudziewicz
  • Kajra i Rafał Maserak
  • Sylwia Bomba i Jacek Jeschke
  • Kinga Sawczuk i Jakub Lipowski
  • Oliwia Bieniuk i Michał Bartkiewicz

Przypomnijmy, że oprócz Iwony Pavlović, Andrzeja Grabowskiego i Michała Malitowskiego, w jury zasiada także Andrzej Piaseczny!

21:57 Kto opuścił program? 4. odcinek "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" okazał się ostatnim dla Izabeli Małysz i Stefano Terrazzino.

21:32 Druga grupa odegra scenę w restauracji. Jest rzeźnik, kelnerka, a nawet - krytyk kulinarny. Ekipa zatańczyła charlestona. - Lepsze od tamtej grupy. Wszyscy byli równo zaangażowani - powiedział Michał Malitowski. To odbiło się na punktacji - grupa otrzymała maksymalną liczbę punktów.

21:28 Ta... wyjątkowa choreografia pierwszej grupy będzie oceniana zbiorowo. - Kawał dobrej salsy - skomentowała Pavlović. - Rozumiem, że to jest wprawka do kręcenia "14. posterunku" - powiedział Andrzej Piaseczny, nawiązując do Oliwii Bieniuk w roli policjantki. Niczym matka - Anna Przybylska - w serialu "Złotopolscy"! Grupa otrzymała 34 punkty.

21:23 W drugiej części programu uczestnicy podzieleni zostali na dwie grupy, a ich zadaniem było odegranie scenki. Każdy dostał swoje zadanie - do wyboru byli m.in. policjantka, włamywacze, pani domu.

21:20 Wielką niespodzianką tego wieczoru był występ Andrzeja Piasecznego, który wykonał swój kontrowersyjny utwór "Miłość".

21:11 - Czwarty odcinek a Juras wciąż w programie! - zażartował Łukasz Jurkowski, który ze swoją partnerką wykonał sambę. Niestety, taniec nie był najlepszy - para otrzymała 25 punktów.

ZOBACZ: Rolnik szuka żony 8: Andrzej z "Sanatorium miłości 3" zgłosił się do Elżbiety, a Kamila otrzymała list od kobiety [ZAPIS RELACJI]

21:06 Oliwia Bieniuk przyznała, że ma problemy z samoakceptacją. Bardzo dużo czasu spędza na siłowni, gdzie dba o swój wygląd. - Ta rumba była twoim najlepszym tańcem - powiedziała Iwona Pavlović. Jury przyznało parze 31 punktów.

21:00 - To był twój najlepszy występ - tak skomentował Malitowski taniec Izy Małysz. Gorące tango rozgrzało serca jury.

20:50 Kinga Sawczuk i Jakub Lipowski zatańczyli taniec współczesny, za co dostali 32 punkty.

20:45 W ostatnim odcinku Kajra oraz Rafał Maserak rozbili bank, zdobywając maksymalną liczbę punktów. Czy dzisiaj powtórzyli sukces? - Dla mnie była siła, energia, rytm. Tam była taka figura "na jeźdźca" - zaczęła Iwona Pavlović. Jak przystało na dorosłych i dojrzałych ludzi, całe jury zareagowało śmiechem. Tym razem para zdobyła 36 punktów.

20:40 - Ja chciałbym zobaczyć w tym pożądanie, seks! - zawołał Andrzej Piaseczny. - Ty to we wszystkim widzisz seks! - dogryzła mu Iwona Pavlović. Para otrzymała 28 punktów. Ten występ można uznać za najgorszy ze wszystkim dotychczas zaprezentowanych przez Piotr Mroza i Hannę Żudziewicz.

20:34 Gwiazdor "Gliniarzy" wyznał, że od pewnego momentu zawsze stara się dawać z siebie wszystko. Był świadkiem utonięcia człowieka. - Próbowałeś go uratować - przyznał. Niestety, bezskutecznie. Parze wyznaczono tango. Andrzej Grabowski zapisał sobie ważną myśl. - Pozwolę sobie przeczytać słowa Andrzeja: "dobre tango otwiera drzwi do sypialni" - przytoczył słowa kolegi Michał Malitowski.

20:20 Okazało się, że w tym odcinku wszystkie pary występują w strojach, które już wcześniej pojawiły się w "Tańcu z gwiazdami". Wszystko po to, by wpisać się w ruch "zero waste".

20:13 Jako pierwsi na parkiecie wystąpili Sylwia Bomba i Jacek Jeschke. Widzowie zdecydowali, że w tym odcinku para zatańczy cha-chę. Gwiazda przyznała, że bardzo boi się być oceniana. Para zatańczyła do utworu Cleo "Kocham". Po występie Andrzej Piaseczny nawiązał do pewnej "myśli", która krąży w internecie. - Ponoć można się czymś ode mnie zarazić. Potwierdzam, może jury zarazić się wyższymi notami - zażartował. Para uzyskała 24 punkty.

20:05 To wyjątkowy odcinek! Widzowie wybrali zarówno rodzaj tańca, jak i utwory, do których zatańczą pary.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE