Taniec z gwiazdami 12: Jury w romantycznych uściskach z Orłem z Wisły. Kto odpadł? [ZAPIS RELACJI]

2021-09-06 22:00
Taniec z gwiazdami 12. Adam Małysz
Autor: Screenshot Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami Taniec z gwiazdami 12. Adam Małysz

Już dzisiaj kolejny odcinek kultowego programu "Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami". W 12. sezonie show występują gwiazdy wielu branży, w tym m.in. muzycy. Jednym z uczestników "Tańca z gwiazdami" jest lider zespołu "Weekend". Gwiazdor zdradził, że nie ma czasu na treningi! Czy to się przełoży na jego występ w dzisiejszym odcinku? Śledźcie naszą relację na żywo! Zaczynamy o 20:05.

Zanim na antenie Polsatu zadebiutuje drugi odcinek nowego sezonu "Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami", lider zespołu "Weekend" zdradził całą prawdę na temat swoich treningów! Jak się okazało, telefony z propozycją udziału w show odbierał już od wielu lat. Do tej pory jednak nie miał na tyle wolnego, aby zaangażować się w nowy projekt. Jak sam przyznaje, jest człowiekiem szalenie zapracowanym. – I tak nie jest lekko. W tygodniu mam treningi, a weekendami gram koncerty – mówi lider zespołu „Weekend”. – Czas pandemii spowodował u mnie spore zwolnienie. Miałem okazję przypomnieć sobie, jak to jest jeść z rodziną posiłki. Obecnie moje życie ponownie nabrało rozpędu. Ale nie narzekam, bo kocham to, co robię! Jak gwiazdor poradzi sobie w kolejnym odcinku tanecznego show? Zobaczycie już dziś wieczorem!

NIE PRZEGAP: Kuchenne Rewolucje - Piekary Śląskie: Wykorzystywana córka i despotyczny ojciec! Dochodziło do rękoczynów

Kto występuje w 12. edycji "Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami"? Poniżej lista uczestników 12. edycji "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" (gwiazda/tancerz), którzy pozostali w programie:

  • Łukasz Jurkowski i Wiktoria Omyła
  • Izabela Małysz i Stefano Terrazzino
  • Piotr Mróz i Hanna Żudziewicz
  • Kajra i Rafał Maserak
  • Fit Oldboy i Paulina Biernat
  • Sylwia Bomba i Jacek Jeschke
  • Radek Liszewski i Lenka Klimentova
  • Kinga Sawczuk i Jakub Lipowski
  • Oliwia Bieniuk i Michał Bartkiewicz

Przypomnijmy, że oprócz Iwony Pavlović, Andrzeja Grabowskiego i Michała Malitowskiego, w jury zasiada także Andrzej Piaseczny! Zapraszamy na relacje z 2. odcinka "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami 12". Śledźcie naszą relację z 6 września 2021 r. Start: 20:05.

22:00 Z programem pożegnali się Fit Oldboy i Paulina Biernat.

21:58 Za chwilę dowiemy się, kto zakończy dzisiaj walkę o Kryształową Kulę.

21:36 - Ja się chyba bardziej tam stresuje - mogę się przytulić? - zapytał Adam Małysz, który wyszedł na scenę, by wręczyć żonie kwiat. Jury wytuliło Orła z Wisły.

21:28 Pełen miłości odcinek skłonił Izę i Adama Małysza do romantycznych wyznań. - Za to, jaki jest, kim jest, jaki jest dla naszej rodziny - wyszeptała ze wzruszeniem. A na parkiecie królowała rumba. - Chciałam wyjść i cię przytulić! - powiedziała Pavlović. Jurorka wstała i faktycznie przytuliła Małyszową, dołączyła do nich reszta jurorów. Chwile szczęście nie przełożył się na punktację - para dostała 25 punktów. Co więcej, Małyszowie wyznali, że w weekend wydali za mąż córkę.

21:20 Na ten występ czekaliśmy. Kajra i Maserak znowu na scenie. Żona Sławomira wyznała, że bardzo kocha Sławomira i nie zamieniłaby go na żadnego innego mężczyznę. Zdobyli 30 punktów! Na koniec Sławomir przyniósł żonie bukiet kwiatów.

21:14 Radek Liszewski i Lenka Klimentova w ognistej sambie! Czy w tym tygodniu w studiu ponownie pojawił się Jan Kliment? Nie zabrakło żony lidera "Weekendu". Jak wyznała ponoć Janachowskiej żona Liszewskiego, ten nigdy nie chciał z nią tańczyć. Gwiazdor dostał zadanie zatańczenia z partnerką TERAZ. Wyszło przeciętnie, ale liczą się przecież chęci!

21:06 Przyszedł czas na Kingę Sawczuk i Jakuba Lipowskiego, a w studiu "Tańca z gwiazdami" rozbrzmiał kultowy utwór Eda Sheerana "Perfect". Nawiązując do wyznania uczestniczki na temat historii jej miłości, Andrzej Grabowski zapytał: - Czy jak ja powiem Michałowi (jurorowi) "podobasz mi się" to za tydzień będziemy razem? Nikt nie wróży temu związkowi przyszłości, ale parze udało się zjednać serca jurorów, którzy hojnie ich obdarowali - 32 punkty.

20:53 Łukasz Jurkowski i Wiktoria Omyła byli kolejną parą, która zaprezentowała się w drugim odcinku programu. Juras zaskoczył jury i zaśpiewał utwór z filmu "Narodziny Gwiazdy". Otrzymali 25 punktów.

20:49 Oliwia Bieniuk i Michał Bartkiewicz wykonali quickstep to utworu Beyonce. - Oliwia, dziecko! - rozpoczął Piasek. Poprzedni występ był znacznie lepszy od dzisiejszego, co odbiło się na punktacji - jedynie 19 punktów.

20:41 Walca wiedeńskiego zatańczyli Fit Oldboy i Paulina Biernat. Para wystąpiła do piosenki zasiadającego w jury Andrzeja Piasecznego - "Chodź, przytul, przebacza". - Na pewno jest oczko lepiej niż tydzień temu - stwierdziła Pavlović. Występ nagrodzono 20 punktami.

20:32 Kolejną parą na parkiecie byli Sylwia Bomba i Jacek Jeschke. Uczestniczka wyznała, że niedawno zdecydowała się na odważny krok - odeszła od ojca swojej córki i została samotną matką. Wzruszające wyznanie okazało się fantastycznym wstępem do rytmicznego jive. - Znowu byłaś spięta. Masz fantastycznego partnera, a ciągle z takim przyklejonym uśmiechem - powiedział Andrzej Grabowski. Para otrzymała zaledwie 22 punkty.

20:17 Andrzej Piaseczny zwrócił uwagę na wyjątkową łaskawość Pavlović! - Chyba zęby jadowe wypadły - stwierdził. Przełożyło się to na punkty, para uzyskała ich aż 33.

20:12 Pierwszy na scenie zaprezentował się gwiazdor serialu "Gliniarze". Piotr Mróz i Hanna Żudziewicz zaprezentowali walca. Taniec ten jest często wybierany przez pary jako ich "pierwszy ślubny taniec". Uczestnicy wykonali walca do utworu "Wielka miłość" Seweryna Krajewskiego. - Ja tobie gratuluję, bo ty już Piotrze taniec na swój ślub masz - powiedziała Janachowska.

20:05 Startuje drugi odcinek nowego sezonu! Przed nami wieczór pełen miłości.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE