Taniec z gwiazdami 12: Kajra ze wzruszeniem o śmierci ojca. "Usiadł na ławce i zasnął". Kto odpadł? [ZAPIS RELACJI]

2021-09-13 22:46
Taniec z gwiazdami 12: Kajra ze wzruszeniem o śmierci ojca. Usiadł na ławce i zasnął [RELACJA]
Autor: fot. AKPA Taniec z gwiazdami 12: Kajra ze wzruszeniem o śmierci ojca. "Usiadł na ławce i zasnął" [RELACJA]

W jesienny poniedziałkowy wieczór fani tanecznego show mają co świętować! O 20:05 na antenie Polsatu emitowany jest premierowy odcinek "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami". W trzecim odcinku uczestnicy zatańczą w rytm piosenek, które przypominają im o domu. Kto wypadnie najlepiej, a komu podwinie się noga? Śledź relację na żywo na SE.pl.

To już trzeci odcinek kultowego show "Taniec z gwiazdami"! W 12. edycji uczestnicy tańczyli do utworów, które m.in. kojarzyły im się z miłością. Dzisiaj tematem przewodnik będzie dom. Kto pożegna się z programem? Przypomnijmy, że dotychczas odpadły aż dwie pary. Zapraszamy na relację na żywo z trzeciego odcinka "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami 12"!

SPRAWDŹ: Taniec z gwiazdami 12: Jury w romantycznych uściskach z Orłem z Wisły. Kto odpadł? [ZAPIS RELACJI]

Kto występuje w 12. edycji "Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami"? Poniżej lista uczestników 12. edycji "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" (gwiazda/tancerz), którzy pozostali w programie:

  • Łukasz Jurkowski i Wiktoria Omyła
  • Izabela Małysz i Stefano Terrazzino
  • Piotr Mróz i Hanna Żudziewicz
  • Kajra i Rafał Maserak
  • Sylwia Bomba i Jacek Jeschke
  • Radek Liszewski i Lenka Klimentova
  • Kinga Sawczuk i Jakub Lipowski
  • Oliwia Bieniuk i Michał Bartkiewicz

Przypomnijmy, że oprócz Iwony Pavlović, Andrzeja Grabowskiego i Michała Malitowskiego, w jury zasiada także Andrzej Piaseczny! Śledź naszą relację. Startujemy 13 września 2021 r. o 20:05.

21:59 Kto pożegna się z programem? Zdaniem widzów najsłabiej poradzili sobie Radek Liszewski i Lenka Klimentova.

21:35 Jako pierwsi odpali Izabela Małysz i Stefano Terrazzino, następni byli Sylwia Bomba i Jacek Jeschke, a trzeci - Oliwia Bieniuk i Michał Bartkiewicz. Najdłużej na parkiecie utrzymali się Łukasz Jurkowski i Wiktoria Omyła oraz Piotr Mróz i Hanna Żudziewicz. 8 punktów otrzymał gwiazdor serialu "Gliniarze"!

21:30 Czas na maraton mambo! Para, która zostanie wyeliminowana jako pierwsza uzyska jeden punkt, natomiast ta, która utrzyma się najdłużej - 8 punktów. - Mambo jest takim tańcem, że każdy, kto umie liczyć do trzech, jest w stanie to zatańczyć - przyznał Rafał Maserak.

21:23 - Jestem przesiąknięty tym miastem - tak o swojej rodzinnej miejscowości mówił lider zespołu "Weekend". Okazało się, że Radosław Liszewski jest po imieniu ze wszystkimi mieszkańcami podlaskicj Sejn. Podczas występu para nie poradziła sobie z ostatnim podnoszeniem. Lenka Klimentova poprosiła jury, by mogli je powtórzyć. Tym razem wyszło idealnie! Mimo to para uzyskała jedynie 24 punkty.

21:13 Kajra pochodzi z Wałbrzycha i właśnie tam zabrała Rafała Maseraka. - Pochodzę z rodziny średniej klasowej, rodzice musieli ciężko pracować, żebyśmy mogli się z bratem wykształcić - przyznała wokalistka. Działka to ulubione miejsce jej mamy, ale także zmarłego taty. - Pewnego dnia przyszedł mój tata, usiadł na ławce i zasnął. Byłam wtedy w szóstym miesiącu ciąży - powiedziała Kajra ze łzami w oczach. - Nie spodziewałem się tego, że w takim klimacie zatańczysz. Jestem zaskoczony - powiedział Malitowski. Zmysłowa rumba spodobała się jurorom - na tyle, że para otrzymała najwyższe możliwe noty! Zdobyli aż 40 punktów.

21:07 Juras do wszystkiego w życiu doszedł sam. Zabrał swoją partnerkę do klatki, w której walczy. - Jak kupiłem pierwsze buty do koszykówki to spałem z nimi w łóżku - wyznał sportowiec. - Zatańczył pan to 30 razy lepiej niż ja kiedykolwiek - przyznał Andrzej Piaseczny. Para uzyskała 29 punktów. Okazało się, że na widowni zasiadł polski tower eksportowy - mistrz MMA Jan Błachowicz!

ZOBACZ TO: Dom rodzinny Izabeli Małysz w telewizji! Nie uwierzycie, Polsat pokazał wszystko

20:59 Czas wyruszyć do Wisły! Iza Małysz wspomniała o tym, że ostatnio jej córka wzięła ślub. - Zyskałam kolejne dziecko i to też jest piękne - powiedziała uczestniczka. Taniec nie przypadł jurorom do gustu, a para uzyskała tylko 22 punkty.

20:50 Kwidzyn to rodzinna miejscowość Sylwii Bomby. - Pamiętasz mamo, jak ci mówiłam, że jestem gruba, a ty na to: nie, nie, jesteś tylko grubej kości - powiedziała do mamy uczestniczka. Bomba wspomniała również szkołę - Nie dość, że byłam kujonem, to jeszcze grubym kujonem. Rzadko dawałam odpisywać - przyznała. Dom był bezpieczną przystanią. Natomiast taniec nie był najlepszy. - Więcej samodzielności. Gdybym cię poprosiła, żebyś zatańczyła sama, to byś nie dała rady - wyznała Iwona Pavlović. To nie był udany występ - otrzymali 27 punktów.

20:41 Piotr Mróz i Hanna Żudziewicz udali się do Różana, do rodzinnej miejscowości gwiazdora "Gliniarzy". - Ile razy trzeba było walić głową w ścianę... - wspomina aktor, który musiał walczyć, by móc wykonywać wymarzony zawód. W poprzednim odcinku para była najlepsza. Jak poszło dzisiaj? - Dla mnie jesteś najlepiej tańczącym facetem w tej edycji - przyznał Michał Malitowski. Zdobyli 35 punktów.

20:32 Po przerwie uczestnicy odwiedzili Gdynię, czyli rodzinne miasto Oliwii Bieniuk. - Będziemy tańczyć do ulubionej piosenki mojej mamy - wyznała. - Po odejściu mamy bardzo się zbliżyliśmy do siebie - powiedziała, jednocześnie całując młodszego brata w czoło. Okazało się, że po śmierci Anny Przybylskiej kobiecą opieką otoczyła ją babcia. - Oni się wszyscy ze mnie śmieją, że jestem trochę drugim tatą Oliwii - zażartował Andrzej Piaseczny po występie. Para uzyskała 25 punktów.

20:17 Para zatańczyła do utworu Dawida Kwiatkowskiego. Ku zaskoczeniu wszystkich, wokalista nagrał kilka słów! - Żałuję, że nie mogę być gdzieś tam z tyłu - wyznał. Kinga Sawczuk i Jakub Lipowski zbierali pozytywne komentarze. Natomiast Michał Malitowski postanowił zażartować. Wyszło... sucho. Para zdobyła 33 punkty.

20:13 Pierwszą uczestniczką, która udała się do swojego rodzinnego domu, była Kinga Sawczuk. Para udała się do Przasnysza. - W szkole było różnie. Nauczyciele nie rozumieli, czemu wrzucam filmiki do internetu - zdradziła influencerka.

20:10 Poza indywidualnym tańcem, w tym tygodniu zobaczymy również przygotowane przez wszystkich uczestników mambo. Pary zatańczą w tym samym czasie. - Tak, jak to jest na profesjonalnych konkursach - dodał Krzysztof Ibisz.

20:08 W trzecim odcinku programu gwiazdy zaproszą nasz do swoich domów!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE