Nie uwierzycie, jakie kobiety lubi Kuba Wojewódzki. Pokazał nieoczywiste zdjęcie z randki

2021-09-27 17:09
Kuba Wojewódzki
Autor: materiały prasowe Kuba Wojewódzki

Kuba Wojewódzki ma na koncie wiele związków. Był między innymi z aktorką Anną Muchą czy modelką Renatą Kaczoruk. Niestety, te relacje skończyły się rozstaniem. Co jakiś czas w mediach społecznościowych, gwiazdor publikuje zdjęcia z tajemniczymi kobietami. Pokazuje tylko fragmenty ich ciała, a tym razem pokazał bardzo nieoczywiste zdjęcie z randki. Wojewódzki zdradził też, jakie kobiety lubi.

Niedawno o Kubie Wojewódzkim było głośno za sprawą informacji, którą opublikował w mediach społecznych. Gwiazdor oznajmił, że jego program schodzi z anteny TVN. Czarnobiałe zdjęcie, a do tego smutny opis sprawiły, że cały internet oszalał. Wielu uwierzyło w tak przekazaną informacją na oficjalnym profilu Wojewódzkiego. Okazało się jednak, że to specjalne zagranie gwiazdora TVN i jak twierdził, chciał dopiec dziennikarzom: - Zapewnicie im rozrywkę swoim brakiem odwagi, niezależności i krytycyzmu. Czy z takimi ideałami szliście do tego zawodu...? I o tym był wczorajszy wpis - stwierdził. Tym razem na Instagramie Wojewódzkiego pojawił się wpis traktujący o kobietach. Oprócz wymownego zdania opublikował też zdjęcie z plaży. Widać na nim dwa długonogie cienie: - Dla długonogich dziewczyn często tracę głowę... - opisał swój typ Kuba Wojewódzki.

Zachęcamy do zobaczenia galerii: Apartament Kuby Wojewódzkiego  

Policja przyjechała po Kubę Wojewódzkiego
Sonda
Lubisz jego show?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE