Jaka jest nagroda pocieszenia w "Tańcu z gwiazdami"? Znana dziennikarka ujawniła prawdę

2021-09-21 9:26
Jaka jest nagroda pocieszenia w Tańcu z gwiazdami? Znana dziennikarka ujawniła prawdę
Autor: akpa

Kolejna edycja "Tańca z gwiazdami" właśnie się rozkręca, ale niestety z programem musieli się pożegnać już pierwsi uczestnicy. Wszyscy zastanawiają się, co przegrani dostają jako "nagrodę pocieszenia". Znana prezenterka ujawniła tajemnicę show. Będziecie zaskoczeni!

Wczoraj z "Tańcem z gwiazdami" pożegnała się Iza Małysz, która tańczyła w parze ze Stefanem Terrazzino. Na otarcie łez uczestnicy dostali tzw. nagrody pocieszenia, czyli torby z logo znanej firmy biżuteryjnej. Widzowie od dawna zastanawiają się co się w niej kryje. Ich wyobraźnia podsuwa różne piękne rzeczy, które mogą się tam znaleźć. Zawartość jednak zaskakuje.

ZOBACZ KONIECZNIE: Taniec z gwiazdami 12: Pavlović dogryza Piasecznemu! "We wszystkim widzisz seks!" Kto opuścił program?

Żona skoczka pożegnała się z programem

Dla żony Adama Małysza to już koniec przygody z tanecznym show. Okazuje się, że Iza wcale nie jest smutna, że odpadła z programu.

- Chciałam podziękować wszystkim: produkcji za zaproszenie, Stefano, choreografom i tym, o których teraz nie pamiętam. Z pewną ulgą żegnam się z tym programem, ponieważ tęsknię już za domem - tak Izabela Małysz pożegnała się z "Tańcem z Gwiazdami".

Oczywiście na koniec Iza dostała piękny bukiet kwiatów oraz tajemniczą torbę z upominkiem. Do tej pory nie było wiadomo, co jest nagrodą pocieszenia. Tajemnicę ujawniła właśnie prezenterka Aleksandra Kot.

Prezenterka ujawniła co jest nagrodą pocieszenia

Widzowie zapewne myśleli, że w torbach z logo znanej firmy biżuteryjnej uczestnicy znajdą wspaniałe naszyjniki, pierścionki, czy zegarki. Otóż prawda jest zupełnie inna, bo w środku jest tylko koperta, która zawiera voucher na zakupy w salonach tejże firmy. Prezenterka Aleksandra Kot, która brała udział w "Tańcu z gwiazdami" w 2019 roku, wrzuciła na Instagrama zdjęcie swojego vouchera, który otrzymała, gdy odpadła z show w jednym z odcinków.

"Jeśli kiedykolwiek się zastanawialiście, co się dostaje, jak się odpada z "Tańca z gwiazdami", oto odpowiedź. Wreszcie zrealizowałam bon", napisała Kot na Instagramie i wrzuciła zdjęcie bonu, który opiewa na kwotę 1250 zł.

Okazuje się zatem, że uczestnicy sami mogą wybrać to co im się podona najbardziej. Ciekawe tylko, czy w trwającej właśnie 12. edycji programu kwota bonu jest taka sama, czy może wyższa.

 Jaka jest nagroda pocieszenia w Tańcu z gwiazdami? Znana dziennikarka ujawniła prawdę
Autor: Instagram
Taniec z gwiazdami - te występy przeszły do historii!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE