Hubert Urbański szczerze o wspólnej pracy z Michałem Wiśniewskim. "Rozkapryszony pięciolatek"

2023-11-30 10:52

Hubert Urbański w przeszłości był prowadzącym odcinka specjalnego "Jestem jaki jestem - Ring". Gospodarz "Milionerów" współpracował wówczas razem z Michałem Wiśniewskim. Po latach prezenter powrócił wspomnieniami do pracy z liderem "Ich Troje" i szczerze wypowiedział się na temat muzyka.

Hubert Urbański

i

Autor: akpa

Hubert Urbański w ostrych słowach o Michale Wiśniewskim

Hubert Urbański szerszej widowni znany jest przede wszystkim z programu "Milionerzy", którego jest gospodarzem. W przeszłości prezenter współpracował razem z Michałem Wiśniewskim przy okazji programu "Jestem jaki jestem". Po latach, podczas audycji "Podcastex", Urbański w szczerych słowach skomentował postawę muzyka podczas tej produkcji.

Było jak w tym powiedzeniu o lataniu helikopterem: i śmiesznie, i strasznie (...). "Uciążliwe" to chyba jest najwłaściwsze słowo. Tak jak rozkapryszony pięciolatek, co może ustawić całą rodzinę w całym domu. I trochę tak było. (...) Wszystkich nas to przeczołgało, bo to było momentami nieznośne. No ale było. Nie można było wyjść z tego basenu w trakcie. Trzeba było dokończyć turnus - podkreślił Urbański.

Niechęć względem siebie u obu panów widać było także na wizji, gdzie dochodziło do różnych spięć pomiędzy Wiśniewskim a Urbańskim. Prowadzący "Milionerów" nie ukrywa, że muzyk w tamtych czasach miał mocną pozycję na rynku, co próbował wykorzystywać.

On miał wtedy mocną pozycję na rynku, mocną pozycję zawodowo, mocną pozycję w wytwórni (...), silny głos w decydowaniu o pomysłach produkcyjnych. I postawę - jak nie chcecie, to nie, to ja idę do pokoju. Wszyscy musieli się martwić, co z tego wyniknie - zaznaczył Hubert Urbański.

Kiedy było emitowane show "Jestem jaki jestem"?

Reality show "Jestem jaki jestem" było nadawane w stacji TVN w latach 2003-2004. Program miał na celu pokazanie ludzkiej twarzy Michała Wiśniewskiego. Prowadzącymi show byli Hubert Urbański i Andrzej Sołtysik.

Hubert Urbański definitywnie zakochany

Nasi Partnerzy polecają