Izabela Janachowska zdradziła, ile dać w kopertę na wesele! Ostrzegła też, czego pod żadnym pozorem nie robić! Mocne słowa!

2023-05-25 13:35

Izabela Janachowska (36l.) to niekwestionowana królowa organizacji imprez weselnych. Wielkimi krokami zbliża się sezon na wesela. W związku z tym, gwiazda telewizji Polsat postanowiła powiedzieć, ile powinno dać się do koperty! Te słowa dają do myślenia! Poznajcie szczegóły!

Izabela Janachowska

i

Autor: AKPA / Krzemiński Jordan

Izabela Janachowska od prawie ośmiu lat prężnie działa jako organizatorka imprez weselnych. Popularność przyniosły jej prowadzone przez nią programy o organizacji wesel. Przez lata mogliśmy podziwiać ją w telewizji TVN Style, od niedawna możemy oglądać ją w telewizji Polsat, gdzie prowadzi "Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej". W związku ze zbliżającym okresem wesel, Janachowska postanowiła powiedzieć, ile wypada dać w kopertę.

Janachowska szczerze o ślubnych kopertach! Przestrzega przed jednym!

Prowadząca "Taniec z Gwiazdami" została zapytana przez "Pudelka", ile powinno się dać do weselnej koperty. Odpowiedziała wprost: - Temat kopert i tego, co "wypada" pojawia się co roku i choć stawki rzucane na forach się zmieniają, odpowiedź co roku jest taka sama. Nie istnieje (na szczęście) cennik dla gości weselnych – powiedziała.

Izabela Janachowska zwróciła jednak uwagę na to, że najważniejsza dla Pary Młodej jest obecność gości, a nie to, ile jest w kopercie. Przestrzegła przed zapożyczaniem się, aby dać do koperty, jak najwięcej pieniędzy.

- Jeśli ktoś planuje się zapożyczyć, żeby tylko grubość koperty się zgadzała, to taki pomysł odradzam - podsumowała.

A Wy, ile wydaliście na swoje wesele? Zagłosujcie w sondzie!

Zobacz poniższą galerię: Izabela Janachowska o rozwoju zawodowym. Czy uda się jej dorównać majątkowi męża ?

Halina Kowalska ma długi. Komornik puka do jej drzwi w Skolimowie: Błagam o pomoc
Sonda
Ile wydaliście na swoje wesele?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki