Janachowska, Dowbor

i

Autor: AKPA Janachowska, Dowbor

Gwiazda komentuje

Janachowska zastąpi Dowbor w "Nasz nowy dom"?! Zabrała głos. "To dla mnie zaszczyt"

2023-05-10 9:28

Katarzyna Dowbor (64 l.) pożegnała się z programem "Nasz nowy dom". Teraz trwają intensywne poszukiwania jej następczyni. Wśród nazwisk nagle pojawiła się Izabela Janachowska (36 l.), do tej pory kojarzona raczej z branżą weselną. Czy faktycznie to ona może okazać się nową prowadzącą hitowego programu? Gwiazda zabrała głos i skomentowała te doniesienia. "To dla mnie zaszczyt", powiedziała wprost. Poznajcie szczegóły.

Katarzyna Dowbor i program "Nasz nowy dom" - te dwa elementy zdawały się być nierozłączne. Inne zdanie na ten temat okazał się mieć nowy dyrektor programowy telewizji Polsat, Edward Miszczak, który zdecydował o pożegnaniu Dowbor po 10 latach jej pracy. Fani są zdruzgotani, a głos w sprawie zabrali nawet uczestnicy "Naszego nowego domu". Katarzyna Dowbor rzeczywiście była gwarancją jakości, więc tym bardziej wiele osób zastanawia się, kto ją zastąpi w hitowym show? Pojawiło się kilka nazwisk w puli, a teraz do tego grona dołącza Izabela Janachowska. Do tej pory kojarzona raczej z branżą weselną, prezenterka podobno jest brana pod uwagę, by zastąpić Dowbor. Pudelek postanowił ją o to zapytać wprost. Co odpowiedziała? Słowa dają do myślenia.

Janachowska zastąpi Dowbor w "Nasz nowy dom"?! Zabrała głos. "To dla mnie zaszczyt"

Izabela Janachowska zamiast Katarzyny Dowbor w "Nasz nowy dom"? To nie jest wykluczone. Takie plotki postanowiła skomentować sama zainteresowana. Oto, co powiedziała.

- Z uwagi na ogromny szacunek i dla Kasi Dowbor, i dla decyzji pana dyrektora Miszczaka, nie chciałabym komentować zmian w programie "Nasz Nowy Dom". Mogę jedynie powiedzieć, że to dla mnie wielki zaszczyt, że moje nazwisko przewija się w tej dyskusji, ale wszelkie decyzje pozostawiam w tej sprawie "siłom wyższym" - powiedziała Janachowska w rozmowie z "Pudelkiem".

W tej samej dyskusji wyraziła też nadzieję na dłuższe pozostanie w programie "Taniec z gwiazdami", z którym jest związana. Czy Izabela Janachowska zmieni program? A może poprowadzi dwa naraz? Czas pokaże.

Zobacz również galerię zdjęć: Tak mieszka Katarzyna Dowbor

Sonda
Czy Izabela Janachowska mogłaby zastąpić Katarzynę Dowbor w programie "Nasz nowy dom"?
Katarzyna Dowbor po 10 latach żegna się z programem "Nasz nowy dom"