Edward Miszczak Katarzyna Dowbor

i

Autor: Akpa Edward Miszczak Katarzyna Dowbor

Dziennikarka przerywa milczenie

Katarzyna Dowbor wyrzucona z Polsatu! Edward Miszczak szuka młodszej prowadzącej "Nasz nowy dom"

2023-05-08 10:43

Katarzyna Dowbor (64 l.) przestała być prowadzącą "Nasz nowy dom". W poniedziałek rano prezenterka zjawiła się w siedzibie Polsatu, by usłyszeć, że po dziesięciu latach stacja dziękuje jej za współpracę. Według naszych informacji program będzie kontynuowany z nową, młodszą prowadzącą. Kto nią będzie, przekonamy się wkrótce. Prezenterka wydała pełne żalu oświadczenie.

Edward Miszczak wyrzucił Katarzynę Dowbor! Kto teraz będzie prowadził "Nasz nowy dom"?

Tego nie spodziewał się nikt. Katarzyna Dowbor, która od 2013 roku prowadziła "Nasz nowy dom", została zwolniona z dnia na dzień. "Dziękujemy Katarzynie Dowbor za ogromną wrażliwość, zaangażowanie, profesjonalizm i wkład, który wniosła w tworzenie naszego programu" - przekazał dyrektor programowy Telewizji Polsat, Edward Miszczak.

Jak udało nam się dowiedzieć, to on stoi za jej zwolnieniem. Prezenterka została zaproszona do siedziby Polsatu na poniedziałek. Wszystko wskazuje na to, że nie spodziewała się tego, że nowy szef podziękuje jej za współpracę. Po chwili opuściła budynek z ogromnym bukietem kwiatów i odjechała swoim luksusowym BMW. Patrząc na jej minę, było to dla niej ogromne zaskoczenie. Osoba ze stacji zdradza, że Miszczak realizuje swoją wizję odświeżania kolejnych formatów.

"Edward Miszczak konsekwentnie odświeża formuły znanych i lubianych formatów stacji. Szeroko komentowane zmiany w popularnym show "Twoja twarz brzmi znajomo" okazały się strzałem w dziesiątkę, podobnie jak decyzja o przeniesieniu miłosnego show "Love Island" do Czwórki" - informował Pomponik. - Warto czasem zejść z utartej ścieżki - komentował swoje decyzje w rozmowie z serwisem.

Katarzyna Dowbor w komentarzu na Instagramie napisała: Kochani, to nie była moja decyzja. Jest mi bardzo przykro…

Katarzyna Dowbor komentuje swoje odejście: Nowe szefostwo, nowe porządki

Katarzyna Dowbor zamieściła na swoim Instagramie obszerny wpis. Wyznała w nim, dlaczego została zwolniona z programu, który prowadziła przez 10 lat. Nie zabrakło nawiązań do wieku i "odmłodzenia" formatu.

"Drodzy, moja przygoda z ukochanym programem „Nasz Nowy Dom” właśnie się zakończyła. Podziękowano mi za współpracę. Dziesięć lat temu rozstała się ze mną TVP po trzydziestu latach pracy. W tym roku obchodzę czterdziestolecie pracy zawodowej i podziękowano mi za współpracę z Polsatem. Nowe szefostwo, nowe porządki... i to odmładzanie wszystkiego i wszystkich. Po dziesięciu latach pracy muszę się pożegnać z programem, który był chyba najważniejszy w moim życiu. Programem, który był misją i miał jedno niesamowite przesłanie - po prostu pomagał ludziom. Dawał nadzieję tym, nad których losem nikt się nie pochylał. Nam udawało się to aż przez 10 lat! To mnóstwo czasu spędzonego z cudownymi ludźmi. Dlatego chcę Wam za to teraz podziękować. Dziękuję wszystkim naszym rodzinom. Na zawsze pozostaniecie w moim sercu! Dziękuję firmie Constantin, która ten program produkuje i Oldze Toporowskiej - producentce, która była ze mną od pierwszego odcinka programu. Dziękuję ekipie filmowej za jej zaangażowanie, talent i dobrą energię. Dziękuję naszym architektom, szefom budowy i ekipom budowlanym. Dziękuję Polsatowi za to, że na jego antenie ten program mógł się ukazywać. „Nasz Nowy Dom” ma fantastycznych i niezwykle oddanych mu widzów, którzy przez te wszystkie lata nas dopingowali do ciężkiej pracy i, dzięki którym wiedzieliśmy, że robimy to dobrze i, że nadal musimy pomagać. Dziękuję Wam z całego serca za to oddanie! I chcę podziękować jeszcze jednej, bardzo ważnej dla mnie osobie - Ninie Terentiew za to, że dziesięć lat temu dała mi szansę poprowadzić program „Nasz Nowy Dom” i uwierzyła we mnie, że zrobię to dobrze. – „Ninko, robiłam to najlepiej jak umiałam. Przeżywałam każdy odcinek, każdą rodzinę i jej historię. A widzowie byli tego świadkami przez dwadzieścia sezonów programu" - czytamy.

Dziennikarka podkreśla, że przed nią nowe wyzwania. Wygląda na to, że szuka nowej pracy... "Przede mną nowe wyzwania, a tymczasem zapraszam Was na moje strony społecznościowe na Facebooku, Instagramie i na TikToku. Będę tam dla Was. I tylko tak trochę smutno, że już nigdy nie wypowiem tych magicznych słów: „Wyremontujemy Wasz dom!”. Będę tęsknić za Wami! A teraz czuję się, jak panna z odzysku – znowu jestem do wzięcia" - kontynuowała.

Katarzyna Dowbor po 10 latach żegna się z programem "Nasz nowy dom"
Sonda
Wyobrażasz sobie program "Nasz nowy dom" bez Katarzyny Dowbor?