Tylko u nas

Uczestniczki "Nasz nowy dom" przerywają milczenie po wyrzuceniu Katarzyny Dowbor. Gorzkie słowa

2023-05-10 4:33

Widzowie i uczestniczki programu "Nasz nowy dom", a także przyjaciele i fani Katarzyny Dowbor (64 l.), nie mogą uwierzyć, że po 10 latach została zwolniona z Polsatu, a jej miejsce zajmie młodsza prowadząca. - Pani Kasia była twarzą tego programu. Takim znakiem jakości - mówi nam Agnieszka Wrona z Niedziałowic (woj. lubelskie), której ekipa programu wyremontowała dom w 2018 roku.

W poniedziałek rano mediami wstrząsnęła wieść, że nowy dyrektor programowy Polsatu, Edward Miszczak (68 l.), zwolnił z pracy uwielbianą przez widzów Katarzynę Dowbor. Decyzja była dla niej zaskoczeniem, o czym świadczy wpis na Instagramie.

"Nowe szefostwo, nowe porządki... i to odmładzanie wszystkiego i wszystkich. Po dziesięciu latach pracy muszę się pożegnać z programem, który był chyba najważniejszy w moim życiu" - mogliśmy przeczytać.

Swojego zaskoczenia nie kryli także przyjaciele Dowbor. "Ręce opadają, a pan Miszczak się nudzi, to sobie zarządza. Teraz przyjdzie pani z dłuższymi nogami i będzie prowadziła „format”. Ale ten program to TY, więc ta wydmuszka już nikogo nie będzie obchodzić. Szkoda" - napisała Monika Richardson (51 l.).

Uczestniczki "Nasz nowy dom" nie wierzą w zwolnienie Dowbor

W zwolnienie Dowbor nie mogą uwierzyć uczestniczki, którym w 2018 r. gospodyni programu „Nasz nowy dom” odmieniła życie.

- Pani Katarzyna Dowbor jest przemiłą i ciepłą osobą. Bez niej ten program nie będzie już taki sam - mówi nam pani Agnieszka z Mińska Mazowieckiego.

- To, że pani Kasia, tak właśnie mówiliśmy na panią Dowbor w Niedziałowicach, nie pomoże już nikomu w takiej formie, jest dla mnie sporym zaskoczeniem - mówi pani Agnieszki, wdowa, której drewniany domek na skraju wsi niedaleko Chełma, zmienił się nie do poznania. - Wielka szkoda, pani Kasia była twarzą tego programu. Takim znakiem jakości – dodaje.

Kto zastąpi Katarzynę Dowbor w "Nasz nowy dom"?

A kto będzie nową twarzą programu? Na giełdzie nazwisk pojawiły się: Paulina Sykut-Jeżyna (42 l.), Agnieszka Hyży (38 l.) oraz Dorota Szelągowska (43 l.). W przypadku tej ostatniej konieczny byłby transfer z TVN. Ostatnie miesiące pokazały jednak, że nie byłoby to nic dziwnego.

Katarzyna Dowbor po 10 latach żegna się z programem "Nasz nowy dom"
Sonda
Wyobrażasz sobie program "Nasz nowy dom" bez Katarzyny Dowbor?
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany