Izabella Krzan pokazała nagranie w skąpym bikini

i

Autor: AKPA/Gałązka

Co za sylwetka!

Izabella Krzan pokazała się w skąpym bikini. Fani są zachwyceni: "kolejny cud świata"

2022-10-03 20:58

Izabella Krzan (27 l.) to prezenterka telewizyjna związana ze stacją TVP. Kobieta prowadzi "Pytanie na śniadanie" w parze z Tomaszem Kammelem (51 l.). Kiedy tylko pojawiła się na ekranie, od razu podbiła serca widzów swoim poczuciem humoru, urodą i wdziękiem. Gwiazda obecnie wypoczywa na rajskiej wyspie Bali. Ostatnie nagranie, które zamieściła w mediach społecznościowych, wzbudziło zachwyt fanów!

Izabella Krzan to modelka oraz prezenterka telewizyjna związana ze stacją TVP. Od 2021 roku tworzy zgrany duet z Tomaszem Kammelem w "Pytaniu na śniadanie". Para ta od razu zdobyła sympatię widzów. Poza tym widzowie znają Izabellę Krzan z programów takich jak "Lajk!", "Koło Fortuny" oraz "Czar par".

Gwiazda TVP jest aktywną użytkowniczką mediów społecznościowych. Jej profil na Instagramie śledzi 273 tys. osób. Kobieta chętnie dzieli się z fanami kadrami ze swojego życia prywatnego i zawodowego.

Izabella Krzan pokazała się w skąpym bikini. Tak wypoczywa na rajskiej wyspie

Izabella Krzan wypoczywa obecnie na indonezyjskiej wyspie Bali, czym oczywiście pochwaliła się internautom. Na jej Instagrama trafiło nagranie, na którym przechadza się po plaży, popijając wodę kokosową prosto z młodego kokosa. Gospodyni "Pytania na śniadanie" ma na sobie skąpe bikini ze sznureczków oraz czapkę z daszkiem. Idealna sylwetka Izabelli Krzan od razu stała się tematem numer jeden w komentarzach pod filmikiem! Fani gwiazdy TVP, przede wszystkim panowie, nie szczędzili jej komplementów.

- Piękna kobieta w każdym stroju wygląda pięknie, ale ty wyglądasz jak kolejny cud świata 

- Iza, przepiękna z ciebie kobieta

- Anioł w raju

- Wyglądasz olśniewająco w tym bikini 

- Figura jak u bogini - czytamy.

Zgadzacie się?

Sonda
Czy Izabella Krzan jest najładniejszą gwiazdą TVP?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają