Izabella Miko o NIEMORALNYCH propozycjach. Jest na czarnej liście w Hollywood

2020-06-12 12:14
Izabella Miko
Autor: east news Iza Miko

Izabella Miko od lat robi karierę w Hollywood, choć jak twierdzi wcale nie miała łatwo. Niejednokrotnie słyszała niemoralne propozycje, które miały jej zagwarantować pracę, jednak ona je odrzucała. Przez swoją asertywność Izabella Miko znalazła się ponoć na czarnej liście jednego z producentów.

Izabella Miko jest jedną z polskich aktorek, którym udało się robić karierę w Hollywood. Do tej pory zagrała w amerykańskich hitach takich jak: "Step up: All In", "Wygrane marzenia" czy "Starcie tytanów". Niestety życie Polki wcale nie wyglądało jak bajka. Izabella Miko w wywiadzie, którego udzieliła Agacie Młynarskiej w TVN Style, wyznała, że wiele razy otrzymywała niemoralne propozycje od tamtejszych producentów. - "Zawsze byłam taką osobą, że od razu mówiłam, że spotykamy się odnośnie filmu. Co często było odbierane bardzo niedobrze. Mam maile od facetów, z którymi nie chciałam iść na randkę. Pisali: "Kim ty myślisz, że jesteś, nigdy nie będziesz pracować - wspomina aktorka. Okazuje się, że jej postawa i odmawianie producentom odbiły się na jej karierze. - Menadżerka mi później powiedziała: 'Słuchaj, jesteś na czarnej liście. Co ty zrobiłaś temu facetowi? - mówi Izabella Miko. Aktorka straciła ponoć szansę na współpracę z jednym z najlepszych studiów filmowych w Hollywood. Przez 4 lata nie zapraszano jej na castingi, bo nie chciała iść na randkę z producentem. Kobiety w Hollywood nie mają łatwo. Całkiem niedawno wybuchł skandal z Harvey'em Weinsteinem, który miał molestować aktorki.

Aleksandra Niedźwiedź o fatum wiszącym nad "Ameryka da się lubić" #HOT
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE