Jacek Borkowski rozkochał młodą żonę w starociach! Tak się wystroili na targ. Widać różnicę wieku? Mamy zdjęcia

2024-05-15 5:30

Nie dla nich wielkie sklepy z dizajnerskimi meblami. Jacek Borkowski (65 l.) i jego świeżo upieczona, młodsza o 23 lata, żona zjawili się na warszawskim targu staroci. Wśród wiekowych mebli z duszą byli wniebowzięci. Okazuje się, że gwiazdor "Klanu" jest tam stałym bywalcem. Zobaczcie, jak się wystroili.

Jacek Borkowski rozkochał żonę w starociach. Tak szaleli na targu

Zakochani w sobie Jacek Borkowski i jego żona Jolanta zawitali na słynną giełdę staroci na warszawskim Kole. Aktor często się tu zjawia, bo ze sprzedawcami jest już na "Ty" i z daleka się z nimi wita. Borkowski wyraźnie zaraził żonę miłością do starych rzeczy. Na targu czuła się jak ryba w wodzie. Oglądała dokładnie komody, stoliki i krzesełka, które by do nich pasowały. Wpadła jej w oko wiekowa lalka. Jacek Borkowski zaś zastanawiał się nad kupnem zegarka. I choć takie meble do najtańszych nie należą, zapewniają wnętrzom niepowtarzalny klimat.

NIE PRZEGAP: Skromne wesele Jacka Borkowskiego. Zdumiewa, czego zabrakło! Mamy zdjęcia

Żona odmładza Jacka Borkowskiego

Jolanta zaprezentowała się w iście wakacyjnej stylizacji - krótkiej sukience w różnokolorowe grochy, a w rękach dzierżyła słomianą torbę idealną na plażę. Sam Jacek Borkowski przy młodej żonie też prezentuje się młodzieżowo. Tego dnia wybrał, a może to ona wybrała dla niego, pogniecioną dżinsową kurtkę. Para jak z żurnala!

ZOBACZ TAKŻE: Borkowski odwalony jak w Sylwestra z lat 90. Herbuś jak Marilyn Monroe, a Olejnik?! Hity i MASAKRY modowe ostatnich dni. Złapiecie się za głowę

Zobaczcie w naszej galerii, jak Jacek Borkowski i jego żona buszują na targu staroci. Udane zakupy?

Jacek Borkowski u Jaruzelskiej: "od ŚMIERCI ŻONY siedzę SAM" | Gwiazdozbiór Jaruzelskiej
Listen on Spreaker.

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki