Jacek Rozenek po chorobie tonie w długach?!

i

Autor: Akpa/Baranowski Michał Jacek Rozenek po chorobie tonie w długach?!

Wstydliwe wyznanie

Jacek Rozenek po chorobie tonie w długach! "Narobiłem ich strasznie dużo"

Jacek Rozenek (53 l.) w 2019 roku mierzył się ze straszną chorobą. Aktor przeszedł udar, a wcześniej poważnie zachorował na serce. Jego życie niemal legło w gruzach. Były mąż Małgorzaty Rozenek-Majdan przez długie miesiące walczył o odzyskanie sprawności. Teraz okazuje się, że mężczyzna tonie w długach. Na szczęście może liczyć na pomoc przyjaciółki.

Jacek Rozenek po udarze długo dochodził do siebie. Początkowo stan zdrowia aktora był bardzo kiepski. Jeździł on na wózku inwalidzkim i miał problemy z mową. Jego syn wyznał nawet, że początkowo lekarze nie dawali mu szans na przeżycie. "Mówili, że umiera i nie przeżyje nocy", wspominał Adrian Rozenek. Były mąż Małgorzaty Rozenek-Majdan postanowił jednak zawalczyć o swoje zdrowie i wyszedł ze starcia z chorobą zwycięsko. 

Dużą pomoc okazała mu przyjaciółka Adrianna Biedrzyńska (60 l.). Niedawno aktor zorganizował live na Instagramie, w którym opowiedział o swojej trudnej sytuacji finansowej. 

Zarobki Jacka Rozenka

W rozmowie z portalem Co Za Tydzień Jacek Rozenek przyznał, że jeszcze kilka lat temu nie narzekał na swoje zarobki. Mógł wtedy liczyć na wynagrodzenie rzędu 100 tys. zł miesięcznie. Praca była jego hobby i bardzo kochał to, co robił. Niestety, jego dobrą passę przerwała choroba. Aktor zmuszony był przewartościować swoje życie i popadł w długi. 

Jacek Rozenek wpadł w długi przez kosztowną rehabilitację

Choroba zmusiła Jacka Rozenka do przerwy w pracy. Aktor nie był w stanie pracować i żył z oszczędności. Niestety, rehabilitacja i powrót do dawnej sprawności okazały się być bardzo kosztowne. - Będę wychodził prawdopodobnie z tych swoich długów, bo narobiłem ich strasznie dużo, walcząc o życie, jeszcze przez trzy lata - przyznał Rozenek podczas live'a na Instagramie. Mimo to aktor nie załamuje się. Teraz doskonale rozumie, że w życiu najważniejsze jest zdrowie - gdy się je ma, to wszystko inne się ułoży.

Książka Jacka Rozenka

Jacek Rozenek napisał książkę o swoim powrocie do zdrowia. "Powstań - życie po udarze" to opowieść o blisko 2-letniej walce aktora o powrót do pełnej sprawności. Małgorzata Rozenek także postanowiła wesprzeć byłego męża w jej promocji, polecając pozycję na swoim koncie na Instagramie. Jak podkreśla, choć jest to zapis emocjonalnej podróży Jacka Rozenka, który musiał poskładać swoje życie na nowo, książka zawiera również sporo merytorycznej wiedzy na temat samego udaru. To pozycja obowiązkowa dla tych, którzy chcą sobie przypomnieć, że najważniejsze w życiu są zdrowie i obecność najbliższych!

Sonda
Sięgniesz po książkę Jacka Rozenka?
Jaruzelska i Rozenek oceniają Zełeńskiego