Adrianna Biedrzyńska wygrała z rakiem! Jestem wypruta z emocji

i

Autor: AKPA/Niemiec

Życzymy zdrowia!

Adrianna Biedrzyńska wygrała ze śmiercią! "Jestem wypruta..."

2022-07-21 17:05

Adrianna Biedrzyńska (60 l.) świętuje 8. rocznicę pokonania guza mózgu! Aktorka smutnymi wspomnieniami podzieliła się ze swoimi fanami na Instagramie. Więcej przeczytacie poniżej!

Adrianna Biedrzyńska świętuje rocznicę pokonania raka! "Staram się wierzyć w to, że nie jest złośliwy"

Adrianna Biedrzyńska pokonała raka! Aktorka swoją historią walki z nowotworem dzieliła się już wcześniej, jednak teraz nadarzyła się ku temu wyjątkowa okazja. Gwiazda "Barw szczęścia" świętuje bowiem 8. rocznicę powrotu do zdrowia. 

Aktorka podzieliła się z tej okazji dwoma zdjęciami, podając datę 21 lipca 2014 roku jako swoją "drugą datę urodzenia". O jej zdrowie walczyli lekarze w Bydgoszczy, w szpitalu Biziela. Choć Adriannie Biedrzyńskiej praktycznie nie dawano szans na przeżycie - szacowano, że zostało jej od trzech tygodni do trzech miesięcy życia - aktorce udało się wygrać ze śmiercią! Więcej poniżej.

21 lipca 2014 rok POSZARPANE MYŚLI SPRZED OŚMIU LAT KOLEJNA ROCZNICA... WYGRAŁAM ??? DZISIAJ ŚWIĘTUJĘ ? Znowu uciekłam spod łopaty. Od 5 rano walczyliśmy w szpitalu Biziela w Bydgoszczy. Ustalono że to guz mózgu. Operacyjny!!! Staram się wierzyć w to, że nie jest złośliwy!!!!!!!! Jestem wypruta z emocji... Najgorsze godziny życia... CZEKANIE NA DIAGNOZĘ. Chociaż byłam dziwnie spokojna i uśmiechnięta...Trzy tygodnie do trzech miesięcy życia, tak powiedział lekarz, bzdura... Bzdura, bzdura… 21 LIPCA 2014 rok to moja druga data urodzenia - Bydgoszcz. Jeszcze tylko zabieg usunięcia guza i wszystko będzie dobrze. Musi być dobrze. I jest ❤️❤️❤️ - wspominała walkę z guzem mózgu Adrianna Biedrzyńska.

Aduś zdrowia i nieustającego piękna, Jesteś Cudną Kobietą ❤️ - nie zabrakło także życzeń zdrowia i ciepłych słów od fanów!

Adrianna Biedrzyńska 8 lat temu pokonała raka. Dziś może dzięki temu korzystać w uroków życia! Zobaczcie, jak bawiła się na letnim festiwalu w naszej galerii zdjęć poniżej!

Dr Janusz Meder o tym, co możemy zrobić, żeby wcześnie wykryć nowotwór
Sonda
Lubisz Adriannę Biedrzyńską?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany