Małgorzata Rozenek poleca książkę byłego męża. Ta choroba przeraża [ZDJĘCIA]

i

Autor: AKPA/Kurnikowski

Małgorzata Rozenek poleca książkę byłego męża. Ta choroba przeraża [ZDJĘCIA]

2022-06-21 18:50

Małżeństwo Małgorzaty Rozenek - Majdan i Jacka Rozenka to już odległa przeszłość. Byli małżonkowie utrzymują jednak pozytywne stosunki ze względu na wspólne dzieci. Małgorzata Rozenek poleciła fanom nową książkę, w której aktor opisuje swoją walkę o powrót do pełnej sprawności po udarze. Ta historia przypomina, że zdrowie jest najważniejsze!

Małgorzata Rozenek poleca książkę Jacka Rozenka. "Powstań - życie po udarze" to opowieść o walce o zdrowie

Małgorzata Rozenek - Majdan z Jackiem Rozenkiem rozstała się już lata temu. Obecnie żona Radosława Majdana rozkwita już w nowym związku. Niedawno witali na świecie swojego synka, Henryka Majdana! Dzieci z poprzedniego małżeństwa prezenterka wychowuje jednak w pełnej zgodzie z byłym partnerem. Ich syn, Stanisław Rozenek, jest także autorem zdjęcia okładkowego do nowej książki Jacka Rozenka.

"Powstań - życie po udarze" to opowieść o blisko 2-letniej walce aktora o powrót do pełnej sprawności po udarze mózgu. Małgorzata Rozenek także postanowiła wesprzeć byłego męża w jej promocji, polecając pozycję na swoim koncie na Instagramie. Jak podkreśla, choć jest to zapis emocjonalnej podróży Jacka Rozenka, który musiał poskładać swoje życie na nowo, książka zawiera również sporo merytorycznej wiedzy na temat samego udaru. Pozycja obowiązkowa dla tych, którzy chcą sobie przypomnieć, że najważniejsze w życiu jest zdrowie i obecność najbliższych!

Choć małżeństwo Kasi Cichopek i Marcina Hakiela to już przeszłość, nadal będą wychowywać wspólne dzieci. Prezenterka zdradziła, że cieszy się, że udało im się dojść w tej kwestii do porozumienia. Więcej informacji w naszej galerii zdjęć poniżej!

Viki Gabor w ogniu ostrej krytyki internautów. Stanowcza odpowiedź gwiazdy
Sonda
Sięgniesz po książkę Jacka Rozenka?
Nasi Partnerzy polecają