Synek Rozenek i Majdana jest chory. U nas szpital - wyznaje Gosia

i

Autor: Akpa Synek Rozenek i Majdana jest chory

Synek Rozenek i Majdana jest chory. "U nas szpital" wyznaje Gosia

2022-04-16 18:59

Małgorzata Rozenek-Majdan (44 l.) przeżywa trudne chwile. Świąteczne plany celebrytki legły w gruzach, gdyż w jej domu panuje wirus. Podstępna choroba początkowo zaatakowała starszych synów gwiazdy, a teraz jej "ofiarą" padła najmłodsza pociecha "Perfekcyjnej".

Małgorzata Rozenek-Majdan zwykle ma wszystko perfekcyjnie zaplanowane, ale tym razem życie pokrzyżowało jej plany. Znana para zamierzała spędzić Wielkanoc z rodzicami, jednak przez chorobę dzieci musiała wszystko odwołać. W domu Małgorzaty i Radosława grasuje bowiem wirus, który atakuje najmłodszych członków rodziny. Choroba początkowo dopadła starszych chłopców - Stasia i Tadzia, a teraz jej ofiarą stał się Henryk Majdan. O stanie zdrowia najmłodszej pociechy Gosia opowiedziała na InstaStory. Sytuacja, w której się znajdują, określiła mianem "szpitala". Przy okazji Małgorzata Rozenek-Majdan przyznała, że wraz z mężem starają się nie zakłócać spokoju Henia i oglądają wszystko z pomocą słuchawek. Zależy im, by maluch mógł w spokoju dochodzić do zdrowia.  

Przeczytaj także: Erotyczne opowiadania, reklama sekstelefonu i przemoc domowa. Historia Katarzyny Figury

- U nas szpital. Dzidziuś taki bidulek biedny. Jakiś wirus. Najpierw starsi chłopcy, teraz Henryk. (...) Musieliśmy odwołać wszystkie świąteczne plany. Nie wiem, kto zje to całe jedzenie. Ani się nie spotkamy z rodzicami, ani z teściami... O dzidziuś bladziutki taki... - mówiła poruszona Małgorzata Rozenek-Majdan na InstaStory. 

Jesteśmy przekonani, że z tak czułą matczyną opieką Henryk szybko odzyska pełnię sił. Maluchowi życzymy dużo zdrowia!

Zobacz oryginalne buty Rozenek-Majdan w naszej galerii!

Małgorzata Rozenek nie taka perfekcyjna
Sonda
Śledzisz życie Małgosi Rozenek i Radka Majdana?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE