Jak Katarzyna Glinka radzi sobie po rozstaniu z narzeczonym?

i

Autor: AKPA/Kurnikowski

Odnalazła balans

Jak Katarzyna Glinka radzi sobie po rozstaniu z narzeczonym? "Metoda małych kroków działa"

2022-08-05 14:12

Katarzyna Glinka (45 l.) to aktorka znana m.in. z "Barw szczęścia", "Klanu" czy "Na dobre i na złe". Pod koniec lipca 2022 roku "Super Express" poinformował, że gwiazda rozstała się ze swoim narzeczonym. Jak Katarzyna Glinka radzi sobie w tym trudnym momencie? Wszystko wskazuje na to, że jest coraz lepiej.

Katarzyna Glinka to aktorka, której największą rozpoznawalność przyniosła rola Kasi Górki w serialu "Barwy szczęścia". Poza tym widzowie mogli widzieć ją w "Klanie", "Samym życiu", "Na dobre i na złe", "Pierwszej miłości", "Tancerzach" i "Przyjaciółkach". Prywatne Katarzyna Glinka jest mamą 10-letniego Filipa, którego doczekała się ze swoim byłym mężem, Przemysławem Gołdonem oraz 2-letniego Leona. Młodsze dziecko jest owocem miłości z Jarosławem Bienieckim, z którym aktorka była zaręczona. Niestety, pod koniec lipca 2022 roku Katarzyna Glinka zdradziła nam, że jej związek to już przeszłość.

To prawda, nasz związek się zakończył, ale tylko tyle mogę powiedzieć. Brak mi po prostu słów, by to komentować – powiedziała.

Katarzyna Glinka zaczyna czuć się lepiej. Kobieta skupia się na pracy i robi wszystko, żeby zapewnić swoim dzieciom to, co najlepsze. To właśnie z tego powodu wystąpiła do sądu o alimenty. Byli partnerzy obecnie porozumiewają się przez prawników. 

Jak każda rozsądna i odpowiedzialna mama chcę zadbać również o bezpieczeństwo finansowe naszego syna. Zajmie się tym prawnik - powiedziała Plotkowi.

Glinka bardzo dba o swoje pociechy. W lipcu zabrała je na Sardynię, a na początku sierpnia w Tatry. Na ostatnim zdjęciu, które opublikowała na swoim profilu na Instagramie, widzimy ją na tle Morskiego Oka. Aktorka napisała, że jej sytuacja jest już bardziej stabilna. 

Balans. Czuję, że pomału go odbudowuję. Metoda małych kroków działa.

Zobacz zdjęcia Katarzyny Glinki w naszej galerii!

Kulisy związku Antka Królikowskiego i Joanny Opozdy
Sonda
Czy Katarzyna Glinka to dobra aktorka?